Szukaj
1. Modelka ma nienaturalnie wysuniętą do przodu głowę.
2. ciął bym mocno dołu (tak do mw. miejsca wiązania krawatu) i trochę góry i może prostował choć to dopiero po przekadrowaniu.
3 bardzo nienaturalna poza , w zasadzie nie wiadomo o co chodzi.
4.ciemnica , LG do retuszu, LD nieciekawie te schody wyglądają.
pozdrawiam
a mi trójka bardzo się podoba - wlasciwie to niewiem czemu ale dobrze że modelka podpiera scianę bo by się na nią przewróciła
Mnie tez sie 3 podoba.
2 i 3 bardzo fajne
Dziękujemy![]()
NEX 5N i M42
"Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."
Zdecydowanie drugie najfajniejsze. Na 3 fajnie światło zagrało, ale modelka cuś Ci sie powyginała niezgrabnie.![]()
Szary, cichy człowiek.
A ja przyłączam się do kolegów którzy głosowali na 3. Rewelacyjny efekt oddaje ta ściana może i jest w niej kupa błędów jeżeli chodzi o pozę grę modelki ale mi się mimo wszystko bardzo podoba.
1 jakiś takiś ten kadr dziwny wąsko w nim
2 zdecydowanie za ciasno tu
Skontaktuj się z nami