Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Magda i krawat

  1. #1

    Domyślnie Magda i krawat

    Witam
    Parę fotek z dzisiejszej sesji. Jak zwykle - opinie i komentarze mile widziane.

    1.

    2.

    3.

    4.
    Pozdrawiam
    Witek
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  2. #2

    Domyślnie

    1. Modelka ma nienaturalnie wysuniętą do przodu głowę.

    2. ciął bym mocno dołu (tak do mw. miejsca wiązania krawatu) i trochę góry i może prostował choć to dopiero po przekadrowaniu.

    3 bardzo nienaturalna poza , w zasadzie nie wiadomo o co chodzi.

    4.ciemnica , LG do retuszu, LD nieciekawie te schody wyglądają.

    pozdrawiam

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    a mi trójka bardzo się podoba - wlasciwie to niewiem czemu ale dobrze że modelka podpiera scianę bo by się na nią przewróciła

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malibu Zobacz posta
    a mi trójka bardzo się podoba - wlasciwie to niewiem czemu ale dobrze że modelka podpiera scianę bo by się na nią przewróciła
    Próbowałem prostować ścianę, ale lepiej wygląda podpierana
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  6. #6
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    Mnie tez sie 3 podoba.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Dziękujemy
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  9. #9

    Domyślnie

    Zdecydowanie drugie najfajniejsze. Na 3 fajnie światło zagrało, ale modelka cuś Ci sie powyginała niezgrabnie.
    Szary, cichy człowiek.

  10. #10

    Domyślnie

    A ja przyłączam się do kolegów którzy głosowali na 3. Rewelacyjny efekt oddaje ta ściana może i jest w niej kupa błędów jeżeli chodzi o pozę grę modelki ale mi się mimo wszystko bardzo podoba.

    1 jakiś takiś ten kadr dziwny wąsko w nim
    2 zdecydowanie za ciasno tu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •