Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Klaudia.

  1. #1

    Domyślnie Klaudia.

    Już na początku zaznaczę, że byłem pierwszy raz w studio


    1.

    2.


    Mile widziane konstruktywne komentarze, co się podoba a co nie i dlaczego.

  2. #2

    Domyślnie

    ładne kolorki, choć jak dla mnie za dużo retuszu.
    lustro + kit + 50mm

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michalko Zobacz posta
    ładne kolorki, choć jak dla mnie za dużo retuszu.
    Zapomniałem dodać, że retuszu prawie nie robiłem(poza kolorami, kontrastem nasyceniem itp) resztę zrobiło światło w studio

  4. #4

    Domyślnie

    git
    czysto, ładnie, estetycznie...
    się podoba.
    jeśli to pierwszy raz w studio, to gratulacje.
    świetny debiut.
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michalko Zobacz posta
    ładne kolorki, choć jak dla mnie za dużo retuszu.
    a gdzie widzisz nadmiar retuszu, mógłbyś rozwinąć?
    b. fajne fotki
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    Dobrze naświetlona zdjęcia to w tym przypadku największy atut. Nigdy nie byłem w studio , więc tym bardziej gratuluję "obsługi" ;]

    1. Kadrowo bardzo na nie. Przerysowana głowa wydaje się mała , do tego założone ręce potęgują rozmiar korpusu.

    2. ok.

    Ogólnie jasne , czyste zdjęcia. Udany wypad ale polutu dla mnie tutaj nie ma.

  7. #7

    Domyślnie

    michalko, nonnatus, D_Z_I_A_D_E_K i ostrygad dzięki za komentarze

    Cytat Zamieszczone przez ostrygad Zobacz posta
    1. Kadrowo bardzo na nie. Przerysowana głowa wydaje się mała , do tego założone ręce potęgują rozmiar korpusu.
    Hmm, zrobiłem kilka podobnych klatek z drobnymi różnicami w kadrowaniu, to akurat jest zrobione z drabiny malarskiej(była takowa w studio) i jeśli chodzi o przerysowania to jest najkorzystniejsze ze wszystkich zresztą ja osobiście ich tu nie zauważam...

    Cytat Zamieszczone przez ostrygad Zobacz posta
    Ogólnie jasne , czyste zdjęcia. Udany wypad ale polotu dla mnie tutaj nie ma.
    Żeby nie było, że czepiam się Twojego komentarza, no ale to jest pierwsza moja wycieczka do studia, zmierzenie się z sprzętem i ogarnięcie tego... swoją drogą jak wg. ciebie miałby wyglądać polot Tych zdjęć?

  8. #8

    Domyślnie

    Hmm, spodziewałem się więcej komentarzy...

    Te zdjęcia są aż takie dobre czy tak beznadziejne, że nie komentujecie ???

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo ładna dwójka - czysto, estetycznie.
    Równi i równiejsi!

  10. #10

    Domyślnie

    Widziałem je już na mm więc nie dodam nic nowego, powiem tylko ponownie, że mi się podobają, przyjemna dla oka kolorystyka
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •