Szukaj
ładne kolorki, choć jak dla mnie za dużo retuszu.
lustro + kit + 50mm
git
czysto, ładnie, estetycznie...
się podoba.
jeśli to pierwszy raz w studio, to gratulacje.
świetny debiut.
zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
SB900 frotto cokin lowepro epson L800
Dobrze naświetlona zdjęcia to w tym przypadku największy atut. Nigdy nie byłem w studio , więc tym bardziej gratuluję "obsługi" ;]
1. Kadrowo bardzo na nie. Przerysowana głowa wydaje się mała , do tego założone ręce potęgują rozmiar korpusu.
2. ok.
Ogólnie jasne , czyste zdjęcia. Udany wypad ale polutu dla mnie tutaj nie ma.
michalko, nonnatus, D_Z_I_A_D_E_K i ostrygad dzięki za komentarze
Hmm, zrobiłem kilka podobnych klatek z drobnymi różnicami w kadrowaniu, to akurat jest zrobione z drabiny malarskiej(była takowa w studio) i jeśli chodzi o przerysowania to jest najkorzystniejsze ze wszystkich zresztą ja osobiście ich tu nie zauważam...
Żeby nie było, że czepiam się Twojego komentarza, no ale to jest pierwsza moja wycieczka do studia, zmierzenie się z sprzętem i ogarnięcie tego... swoją drogą jak wg. ciebie miałby wyglądać polot Tych zdjęć?
Hmm, spodziewałem się więcej komentarzy...
Te zdjęcia są aż takie dobre czy tak beznadziejne, że nie komentujecie ???![]()
Bardzo ładna dwójka - czysto, estetycznie.
Równi i równiejsi!
Widziałem je już na mm więc nie dodam nic nowego, powiem tylko ponownie, że mi się podobają, przyjemna dla oka kolorystyka![]()
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
Skontaktuj się z nami