Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: ewi

  1. #11

    Domyślnie

    stock: to nie studio, az tyle nie mam do dyspozycji zwykla, pokojowa sciana...
    ok, bede robil drugie podejscie, zobacze co mi wyjdzie i pokaze w ciagu najblizszych paru dni
    ...the way we all lie...

  2. #12

    Domyślnie

    Balans bieli rozjechany. Zezowania nie widzę, lub odbieram naturalnie. Trochę zbyt ostre tło. Ogólnie jest dobrze - trochę warsztat podszlifować. Widziałbym to tak (choć na szybko nie udało mi się uzyskać takiego balansu bieli jaki bym chciał):
    http://picasaweb.google.pl/kaipiso/Z...52964567951010

  3. #13

    Domyślnie

    Na prośbę autora zdjęcie usunięte - powyższy link nieauktualny. Jeśli moderator ma ochotę wyczyścić, prosze bardzo.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •