stock: to nie studio, az tyle nie mam do dyspozycjizwykla, pokojowa sciana...
ok, bede robil drugie podejscie, zobacze co mi wyjdzie i pokaze w ciagu najblizszych paru dni
Szukaj
stock: to nie studio, az tyle nie mam do dyspozycjizwykla, pokojowa sciana...
ok, bede robil drugie podejscie, zobacze co mi wyjdzie i pokaze w ciagu najblizszych paru dni
...the way we all lie...
Balans bieli rozjechany. Zezowania nie widzę, lub odbieram naturalnie. Trochę zbyt ostre tło. Ogólnie jest dobrze - trochę warsztat podszlifować. Widziałbym to tak (choć na szybko nie udało mi się uzyskać takiego balansu bieli jaki bym chciał):
http://picasaweb.google.pl/kaipiso/Z...52964567951010
Na prośbę autora zdjęcie usunięte - powyższy link nieauktualny. Jeśli moderator ma ochotę wyczyścić, prosze bardzo.
Skontaktuj się z nami