Mam zamiar kupić obiektyw Nikkor 24-70 / 2,8, zastanawiam się czy z Nikonem D90 przy ogniskowej 24 będzie on tak samo szeroki jak przy tej samej ogniskowej w kicie N 18-55 /3,5 – 5,6
Jeśli z D90 ten Nikkor byłby dużo węższy musiał bym szybko dokupić coś szerokiego, a to już daje niezłą sumę. Wtedy może lepiej Poczekać na Sigmę 24-70 HSM i dokupić do niej obiektyw szerokokątny. Tylko niewiadomo ile trzeba będzie czekać.
Jeśli powtórzyłem wątek to sorki i proszę o jakiś link, ja nic nie znalazłem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami