Właśnie mam tą z metalowymi okuciami i te 2 lub 3 cm w wysokości brakuje, na spodzie jest odcisk dekla obiektywu, cały ciężar jest na ten punkt. W przypadku gwałtownego postawienia torby mogę uszkodzić obiektyw. Może trzeba napisać do producenta aby nam doszył kawałek dołu torby?