Bardzo lubię takie zdjęcia.
Szukaj
Czuje się tą przestrzeń i klimat. Bardzo dobre!
Bajer!!!
Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC
Bardzo dobre zdjęcie!!!
Pozdrawiam.
MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
|||blog ||| maciejsimm.com|||
Ładnie pokazany klasyk.
Bardzo dobre zdjecie, swietnie zlapane swiatlo.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
podoba się. czemu tak zakrzywiony horyzont przy 15mm?
Eh... Dla takich zdjęć warto umierać...![]()
Zakrzywiony bo to rybie oko na pełnej klatce
D750X2 /FM/ dużo gratów
Skontaktuj się z nami