Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: fuji s4 pro

  1. #11

    Domyślnie

    Czornyj, podobne mam zdanie,obawe...predzej czy pozniej albo ktos ich kupi albo poprostu przestana robic lustra
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Konkrety są takie, że nie zdziwię się jak "Fufu" dołączy do fulfrejmowych Kodaków i Foveonowych Sigm w Krainie Wiecznych Łowów
    Mam niestety podobne zdanie.

    [ Dodano: Czw 10 Sie, 2006 ]
    shakk, wydaje mi sie, że Fuji juz nie robi lustrzanek.
    Wedlug mnie wyprzedawane są tylko zapasy.
    W październiku ub.r. napisalem na forum KM to samo o KM D7D - powstala straszna burza, większość ludzi chciala mnie zbanować .... Myślę, że to samo czeka produkcje lustrzanek Fuji ( bo sama firma chyba jest zbyt mocna, aby czekal ja taki los jak KM)
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurf
    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Konkrety są takie, że nie zdziwię się jak "Fufu" dołączy do fulfrejmowych Kodaków i Foveonowych Sigm w Krainie Wiecznych Łowów
    Mam niestety podobne zdanie.

    [ Dodano: Czw 10 Sie, 2006 ]
    shakk, wydaje mi sie, że Fuji juz nie robi lustrzanek.
    Wedlug mnie wyprzedawane są tylko zapasy.
    W październiku ub.r. napisalem na forum KM to samo o KM D7D - powstala straszna burza, większość ludzi chciala mnie zbanować .... Myślę, że to samo czeka produkcje lustrzanek Fuji ( bo sama firma chyba jest zbyt mocna, aby czekal ja taki los jak KM)
    Tak to jest możliwe że zostaną w cyfrówkach ale tylko na poziomie hybryd i kompaktów. Chociaż może być i tak że sprzedadzą komuś ten dział. W końcu mają niezłe osiągnięćia np. ostatni Fujifilm FinePix F30 ma na prawdę niezłą matrycę jak na kompakt. A co do sprzedaży to też myślę że to jednak zbyt duży kąsek.
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #14

    Domyślnie

    ich aparaty robia zdjecia calkiem calkiem swego czasu robilem jakas malpa fuji i musze przyznac ze bylem pod dosc duzym wrazeniem mozliwosci tego malenstwa ) i tylko koni zal :/
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  5. #15

    Domyślnie

    najlogiczniejsze jest aby nikon wykupil fuji, nie musialby juz kupowac matryc od sony

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zolnierek
    najlogiczniejsze jest aby nikon wykupil fuji, nie musialby juz kupowac matryc od sony
    I do tego brakuje jedynie FF i będzie można żyć w 8-ym niebie
    EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
    Insta : @pan_portrecik

  7. #17

    Domyślnie

    zolnierek, a jak myślisz, kto produkuje matryce dla fufu?

  8. #18
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Szukaja odpowiedniego korpusu. Rozpietosc tonalna S4 jest tak duza ze nie miesci sie nawet w korpusie Nikona F4

  9. #19

    Domyślnie

    To niech wezmą R8 lub R9, większej cegły o większym ego nie robili
    Ja tez zły.. Już tak mam..
    sprzętowo pozamiatane

  10. #20

    Domyślnie

    I jakby to dumnie brzmiało - "Fulajka SR9Pro"

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •