Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: fuji s4 pro

  1. #1

    Domyślnie fuji s4 pro

    ktos cos wie? slyszal , ma przecieki? proponuje w tym watku umieszczac wszelkie informacje spekulacje, moze na photokinie cos bedzie na ten temat

  2. #2

    Domyślnie

    Na dpreview są ze dwa wątki na ten temat ale mi to wygląda póki ca na "wishful thinking".

    Jeśli chodzi o spekulacje to:
    Są tacy co twierdzą, że ma być na bazie "zmodernizowanego" korpusu F100. Ja słyszałem też plotki że ma być wersja z mocowaniem dla canona!
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #3

    Domyślnie

    Fuji zaprezentuje :
    - matrycę 16 mpx FF super CCD III
    - szbkość zdjęć seryjnych 8 kl/s w serii 64 RAF lub 256 jpeg
    - synchronizacja z lampa blyskową 1/500 s przy tradycyjnej, mechanicznej, sterowanej hybrydowo ( jak w FM3A) migawce o czasach 30 s - 1/12000s
    - 36 pól AF
    - AF realizowany podobnie do dawnego rozwiazania Contaxa - poprzez przesuwanie matrycy (działa ze wszystkimi obiektywami - nawet najstarszymi manulami) połączony z superefektywnym systemem redukcji drgań ( mozliwość stosowania naswietlania dluższego o 6-8EV)
    - poprzez zastosowanie unikalnego rozwiązania AF mozliwe bedzie stosowanie poprzez przejściowki wszystkich obiektywow m.in. Canona, Minolty, Pentaxa, Olympusa ( zwyjatkiem systemu 4/3), a nawet starych M42 przy zachowaniu pelnej funkcjonalności AF
    - korpus oparty na Nikonie F5
    - unowoczesniony i-TTL inteligentnie doswietlajacy tylny plan.
    - poziom szumów radykalnie zmniejszony - przy ISO 1600 na poziomie ISO 400 w S3 pro.
    - dynamika super CCDIII zwiekszona o 300% w stosunku do S3 pro.
    - możliwość samodzielnego programowania większości funkcji aparatu.
    - system czyszczenia matrycy oparty na wykorzystaniu miejscowego bardzo silnego pola magnetycznego i współdziałajęcego z nim specjalnego elementu przyciagajacego kurz.
    - dotychczasowi użytkownicy S1pro, S2pro, S3pro przy oddaniu dotychczas używanego korpusu otrzymaja odpowiednio 20, 30, 40% rabatu przy zakupie nowego S4 pro.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  4. #4

    Domyślnie

    Smurf, to wszystko się zgadza, tylko jest jedna drobna nieścisłość. Fuji postanowiło wrócić do korzeni i S4 - podobnie jak protoplasta tej serii - będzie oparty na Nikonie F60

  5. #5

    Domyślnie

    Przedstawiciel Fuji na PMA wiosna tego roku zapewnial ze nie wczesniej niz za 1,5 roku
    Pozdrawiam Karol

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Smurf, to wszystko się zgadza, tylko jest jedna drobna nieścisłość. Fuji postanowiło wrócić do korzeni i S4 - podobnie jak protoplasta tej serii - będzie oparty na Nikonie F60
    łotewer. z tymi ficzerami biore w ciemno. 3 sztuki

  7. #7

    Domyślnie

    Czornyj, nie masz racji, to o czym piszesz to bedzie Fuji S400 pro-1 w cenie już poniżej 10 tys zł. (oczywiście przy uwzględnieniu rabatów).
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  8. #8

    Domyślnie

    ma ktos jakies konkrety?jak nie to jest do zamkniecia generalnie
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  9. #9

    Domyślnie

    Konkrety są takie, że nie zdziwię się jak "Fufu" dołączy do fulfrejmowych Kodaków i Foveonowych Sigm w Krainie Wiecznych Łowów

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Smurf, to wszystko się zgadza, tylko jest jedna drobna nieścisłość. Fuji postanowiło wrócić do korzeni i S4 - podobnie jak protoplasta tej serii - będzie oparty na Nikonie F60
    łotewer. z tymi ficzerami biore w ciemno. 3 sztuki
    Zamowienia mozna skladac na stronie:
    http://www.bigbonus.com.pl/,
    Sklep innego dystrybutora nowego korpusu ( eurogsm ) - chwilowo nie dziala.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •