Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie czas B w nikon D70

    jeszcze jedno pytanie o maly szczegół czy czas B da sie normalnie z aparatu uruchomic czy czaba miec jakis pilot albo cos w tmy stylu??

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Wawa / Jasło
    Posty
    131

    Domyślnie

    Czas B da sie normalnie uruchomic spustem migawki, ale wtedy musisz trzymac spust wcisniety caly czas. Jesli masz pilota sprawa jest prostsza, odpalasz raz - migawka sie otwiera, odpalasz drugi raz - migawka sie zamyka. Wtedy mozesz naswietlac nawet przez kilka godzin.
    Pozdrawiam
    D90 | 18-200 DX | 35 DX | SB-800 | Nova 3AW | Coolpix P310
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  3. #3
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Witam, czy jest cóś takiego do D70 jak wężyk spustowy tzn. kawałek kabelka na końcu jeden/dwa przyciski jest to b. pomocne aby nie poruszyć fotki. Czy coś takiego oprócz pilota istnieje do D70? dzięki za odpowiedz

  4. #4

    Domyślnie

    do d70 tylko i wylacznie pilot bezprzewodowy (mozna zastosowac zamiast niego pilota uniwersalnego do tv, lub palmtopa z odpowiednim softem)
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Wawa / Jasło
    Posty
    131

    Domyślnie

    Do D70 nie ma mozliwosci podlaczenia wezyka. Jesli chcesz koniecznie miec wezyk zamiast pilota to firma Harbotronics zajmuje sie przerobka D70 i instaluje w nim gniazdo do wezyka. Ale biorac pod uwage cene przerobki ($180) i koszt wysylki do USA chyba bardziej oplaca sie kupic pilota. Wiecej info o przerobce:
    http://www.harbortronics.com/

    Pozdrawiam
    D90 | 18-200 DX | 35 DX | SB-800 | Nova 3AW | Coolpix P310
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bart_i
    Jesli masz pilota sprawa jest prostsza, odpalasz raz - migawka sie otwiera, odpalasz drugi raz - migawka sie zamyka. Wtedy mozesz naswietlac nawet przez kilka godzin.
    Pozdrawiam
    kilka godzin? czy aby nie spowodowaloby to uszkodzenia (przegrzania) matrycy?


  7. #7

    Domyślnie

    Nie, jesli nie robilbys czegos glupiego w stylu uzywanie tego w dzien . ale przy czasach dluuugich zrobione zdjecie umiarkowanie sie do czegos nadaje - powyzej kilku minut szumy cieplne z elektroniki zaczynaja byc wyrazne.
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  8. #8

    Domyślnie

    no tak, o szumach cieplnych, to wiem. Zanim bede sie bawic dlugimi czasami, to jeszcze troche, ale warto wiedziec wiecej wczesniej, niz pozniej zalowac


  9. #9

    Domyślnie

    c2h5oh <- no właśnie pilot uniwersalny TV - tylko z kąd obczajić rodzaj sygnału - żeby nauczyć pilota to trzeba mieć pod ręką oryginalnego - no i kółko się zamyka - trzeba kupić oryginał Chyba że ktoś może udostępnić w moim przypadku z Krakowa po koleżeńsku na minutkę
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Wawa / Jasło
    Posty
    131

    Domyślnie

    Wtedy mozesz naswietlac nawet przez kilka godzin.
    Moj blad, przepraszam. Wyglada na to, ze D70 sam ogranicza czas naswietlania do 30 min. prawdopodobnie w celu ochrony matrycy. Tu mozecie znalezc zdjecie gwiazd naswietlane przez 10 min. Wyszlo bardzo ladnie.
    http://forums.dpreview.com/forums/re...essage=8385774
    D90 | 18-200 DX | 35 DX | SB-800 | Nova 3AW | Coolpix P310
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •