jeszcze jedno pytanie o maly szczegół czy czas B da sie normalnie z aparatu uruchomic czy czaba miec jakis pilot albo cos w tmy stylu??
Szukaj
jeszcze jedno pytanie o maly szczegół czy czas B da sie normalnie z aparatu uruchomic czy czaba miec jakis pilot albo cos w tmy stylu??
Czas B da sie normalnie uruchomic spustem migawki, ale wtedy musisz trzymac spust wcisniety caly czas. Jesli masz pilota sprawa jest prostsza, odpalasz raz - migawka sie otwiera, odpalasz drugi raz - migawka sie zamyka. Wtedy mozesz naswietlac nawet przez kilka godzin.
Pozdrawiam
D90 | 18-200 DX | 35 DX | SB-800 | Nova 3AW | Coolpix P310
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.
Witam, czy jest cóś takiego do D70 jak wężyk spustowy tzn. kawałek kabelka na końcu jeden/dwa przyciski jest to b. pomocne aby nie poruszyć fotki. Czy coś takiego oprócz pilota istnieje do D70? dzięki za odpowiedz
do d70 tylko i wylacznie pilot bezprzewodowy (mozna zastosowac zamiast niego pilota uniwersalnego do tv, lub palmtopa z odpowiednim softem)
c2h5oh
|Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu
Do D70 nie ma mozliwosci podlaczenia wezyka. Jesli chcesz koniecznie miec wezyk zamiast pilota to firma Harbotronics zajmuje sie przerobka D70 i instaluje w nim gniazdo do wezyka. Ale biorac pod uwage cene przerobki ($180) i koszt wysylki do USA chyba bardziej oplaca sie kupic pilota. Wiecej info o przerobce:
http://www.harbortronics.com/
Pozdrawiam
D90 | 18-200 DX | 35 DX | SB-800 | Nova 3AW | Coolpix P310
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.
kilka godzin? czy aby nie spowodowaloby to uszkodzenia (przegrzania) matrycy?Zamieszczone przez bart_i
Nie, jesli nie robilbys czegos glupiego w stylu uzywanie tego w dzien. ale przy czasach dluuugich zrobione zdjecie umiarkowanie sie do czegos nadaje - powyzej kilku minut szumy cieplne z elektroniki zaczynaja byc wyrazne.
c2h5oh
|Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu
no tak, o szumach cieplnych, to wiem. Zanim bede sie bawic dlugimi czasami, to jeszcze troche, ale warto wiedziec wiecej wczesniej, niz pozniej zalowac![]()
c2h5oh <- no właśnie pilot uniwersalny TV - tylko z kąd obczajić rodzaj sygnału - żeby nauczyć pilota to trzeba mieć pod ręką oryginalnego - no i kółko się zamyka - trzeba kupić oryginałChyba że ktoś może udostępnić w moim przypadku z Krakowa po koleżeńsku na minutkę
![]()
Pozdrawiam: Camrak
Down Under - the place to be!
Moj blad, przepraszam. Wyglada na to, ze D70 sam ogranicza czas naswietlania do 30 min. prawdopodobnie w celu ochrony matrycy. Tu mozecie znalezc zdjecie gwiazd naswietlane przez 10 min. Wyszlo bardzo ladnie.Wtedy mozesz naswietlac nawet przez kilka godzin.
http://forums.dpreview.com/forums/re...essage=8385774
D90 | 18-200 DX | 35 DX | SB-800 | Nova 3AW | Coolpix P310
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.
Skontaktuj się z nami