Prosze o pomoc w takiej bzdurnej sprawie z pozoru .. jak statyw- chcialem kupic statyw bylem w sklepie .. kupilem cos firmy FIrst - po powrocie zauwazylemz ze z statywem to urzadzenie ma tyle wspolnego ze ma nozki TRAGEDIA chcialem zrobic na probe hdr mojego pokoju - oczywiscie wszystko "zruszane" wystarcyz dotknac spustu i calosc sie trzesie co to za kit ? wymienilem na wiekszy myslac ze bedzie solidniejszy - jutro jade to oddac - taki poziom i stabilnosc to ja mam W rekach . Prosze doradzic mi jakis stabilny .. statyw zeby glowiaca czy jak sie to nazywa niebyla z plastiku i nie giela sie pod chuchnieciem - chodzi mi o cos taniego i dobrego - nie potrzebuje kosmicznej jakosci -ale zeby trzymal sie kupy - zeby byl sztywny
[ Dodano: Czw 10 Sie, 2006 ]
Jestem naprawde w szoku - to sa skonczeni idioci - robic glowice z miekkiego plastiku , przeciez to nie musi byc drogie .. bylo stabilne
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami