Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Statyw problem

  1. #1

    Domyślnie Statyw problem

    Prosze o pomoc w takiej bzdurnej sprawie z pozoru .. jak statyw- chcialem kupic statyw bylem w sklepie .. kupilem cos firmy FIrst - po powrocie zauwazylemz ze z statywem to urzadzenie ma tyle wspolnego ze ma nozki TRAGEDIA chcialem zrobic na probe hdr mojego pokoju - oczywiscie wszystko "zruszane" wystarcyz dotknac spustu i calosc sie trzesie co to za kit ? wymienilem na wiekszy myslac ze bedzie solidniejszy - jutro jade to oddac - taki poziom i stabilnosc to ja mam W rekach . Prosze doradzic mi jakis stabilny .. statyw zeby glowiaca czy jak sie to nazywa niebyla z plastiku i nie giela sie pod chuchnieciem - chodzi mi o cos taniego i dobrego - nie potrzebuje kosmicznej jakosci -ale zeby trzymal sie kupy - zeby byl sztywny

    [ Dodano: Czw 10 Sie, 2006 ]
    Jestem naprawde w szoku - to sa skonczeni idioci - robic glowice z miekkiego plastiku , przeciez to nie musi byc drogie .. bylo stabilne

  2. #2

    Domyślnie

    Ja polecam Manfrotto 055 pro (ok.500 zł) plus jakaś głowica kulowa (od 150 zł).
    Sprecyzuj kwotę wydatku, co ma być do niego przyczepione i co focisz. To pozwoli potencjalnym pomagającym nie strzelać radami.
    Przede wszystkim zaś polecam opcję "SZUKAJ', tematów o statywach było sporo.
    Pozdrawiam
    Rafał


  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Heimdall
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Jasło&Kraków
    Posty
    52
    D50 Nikkor 18-70 + N70-300G + Raynox DCR250 + 055PROB + 486RC2 + Pilocik

  4. #4

    Domyślnie

    Witam,
    polecam http://funsports.pl/
    tani i barrrdzo stabilny i dobry. Głowica metal.
    Statyw z głowicą 299zł.

    [ Dodano: Czw 10 Sie, 2006 ]
    Model 666
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  5. #5

    Domyślnie

    myslalem do 200 zl - foce wsyztstko
    czasem jakeis widoczki
    - chcialem uniwersalny zebym mogl z nim .. chodzic rowniez , nie mam roznenania ile trzeba wydac -ale z tym manfrotto to raczej byl zart nie wydam 800 zl na statyw, nie musi byc super klasa - byle byl solidny i sztywny - naprawde nie rozumiem czemu dobry statyw musi byc drogi - nawet ten ktoru ma mteraz by byl ok gdyby zastosowali cos twardszego niz plastik .. nie ma takich ?

  6. #6

    Domyślnie

    s7pro, za 200 zl... solidny i sztywny...takie rzeczy tylko w erze.

    moze monopod?
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amator
    ...jakaś głowica kulowa (od 150 zł)
    Maniek frotek kule w glowicy ma plastikowa

    a tak serio, kasa wydana na manfrotto nie jest kasa wyrzucona w blotto.
    (rymło sie )
    Wiem, bo sam przez to przechodzilem...
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez s7pro
    naprawde nie rozumiem czemu dobry statyw musi byc drogi - nawet ten ktoru ma mteraz by byl ok gdyby zastosowali cos twardszego niz plastik .. nie ma takich ?
    Z tego samego powodu dlaczego Toyota jest droższa od Dacii.
    Solidne statywy, które starczą Ci na więcej niż jeden sezon zaczynają się od okolo 400 zł.
    Pozdrawiam
    Rafał


  9. #9

    Domyślnie

    ...ja też rozglądam się za statywem do Nikon D50 - co sądzicie o tej firmie i tym konkretnym modelu : VELBON Ultra Max-i F statyw ? Cena 329 zł.
    http://www.e-cyfrowe.pl/lustrzanki/v...try_techniczne
    Co prawda czekam jeszcze na potwierdzenie,czy jest on kompatybilny z D50 , ale może ktoś wcześniej coś o nim powie ( ...czy to nie jakaś kicha )?

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mam coś takiego
    http://www.allegro.pl/item121137236_...tis_nowy_.html
    I uważam że jest wystarczający

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •