Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Kanion

  1. #21

    Domyślnie

    jak dla mnie to trochę za dużo szczęścia na raz w tym kadrze, wystarczyłby jeden kondor i jedno drzewo (lub nawet tylko jeden kondor lub tylko jedno drzewo), może trochę do góry i w lewo (albo jakkolwiek inaczej) byleby wyszły z martwego centrum.
    EDIT:
    i jeszcze wtedy dno kanionu utworzy ukośną prowadzącą linię

  2. #22

    Domyślnie

    Piękny kadr, piękny sztafaż. To moje uwagi

    Aspekt techniczny pomijam.

  3. #23

    Domyślnie

    Mam zamiar wrocic tam jeszcze i uchwycic ten kadr. Dzieki forum wiem teraz duzo wiecej o fotografii, wiec powinno byc lepiej. Nie obiecuje kondora, no chyba, ze uda mi sie teraz podrzucic jakas tresowana pume albo innego zwierza. Pozdrawiam

  4. #24
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    mnie sie podoba bardzo

  5. #25

    Domyślnie

    Miejscówkę znam i też popełniłem tam kilka pstryków moim coolpixem 4300.

    Co do samego zdjęcia. Mz kadr spartolony. Można było skadrować niżej i podkreślić wysokość tej skały poniżej, można też było pokazać przestrzeń która jest istotą Grand Canion przesuwając aparat w górę.

    Życzę powodzenia następnym razem
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •