Dalbym chyba deko w lewo i ciut wyzej, z odrobine nizszej perspektywy.
Szukaj
Dalbym chyba deko w lewo i ciut wyzej, z odrobine nizszej perspektywy.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Pozdrawiam
Andrzej.
Kolorowe moim zdaniem lepiej wygląda
Skontaktuj się z nami