ostatnie z portu
Szukaj
Niebieskie światło reflektorów gra główną rolę tej foty.
Ładna łódka![]()
Świetna fota. Światło też![]()
podoba się![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
No nie jest to jakieś kompozycyjne cudo. O ile pamietam miałes lepsze zdjecie tej łajby.
Sam tramwaj zresztą też szczególnie atrakcyjnie pokazany nie został. Mamy w wiekszości mase dziobu, mało góry.
Niski położenie obiektywu tutaj szkodzi, bo skali obiektu w zasadzie nie oddaje (brak porównania).
Poza tym tu sie proszą filtry,eliminujace fiolet i może gwiazdkowy do lamp.
I'm not always right, but I'm never wrong...
Fajne kolorki! Podoba się!
Jacek, pozdrawiam!
D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800
Kolorowe moim zdaniem lepiej wygląda
Skontaktuj się z nami