Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Wysychajace jezioro

    Przedstawiam dwa obrazki wysychajacego jeziora .
    1.

    2.

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie to trochę nieciekawe kadry... Światło też niezbyt fotogeniczne - wszystko jest płaskie, ze spranymi kolorami (niebo - polar by się nadal tutaj) i bez kontrastu.
    Miejsce ciekawe, pokombinowałbym tam więcej

  3. #3

    Domyślnie

    Kadry zupełnie przypadkowe wg. mnie. Ale miejsce potencjał ma.
    Jakieś zabawki - podobno japońskie

  4. #4

    Domyślnie

    Wąsko jakoś.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sowulus12 Zobacz posta
    Wąsko jakoś.
    No właśnie nie mamy pojęcia co,po przeczytaniu tytułu,wysycha....Ale wierzymy na słowo..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    Wprawdzie ocenia się zdjęcia ale widzę że puszkę tez miałeś nie przygotowaną: paramatry conajmniej dziwne Iso 1600, 1/3200 ,przy takich warunkach ?
    Proponuję wybrać się ponownie, zastanowić nad kadrem, ustawić puchę i do ataku i lepiej porankiem lub po poludniu.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  7. #7

    Domyślnie

    Wiem ze puszka byla zle ustawiona ale bylem tam tylko 20 min i zapomnialem wtedy sprawdzic jakie sa ustawienia , nie usprawiedliwia mnie to wcale wiem . To bardzo daleko zeby tam powrocic i zrobic jeszcze jedne ujecia



    Cytat:
    Napisał Sowulus12 Zobacz post
    Wąsko jakoś.
    No właśnie nie mamy pojęcia co,po przeczytaniu tytułu,wysycha....Ale wierzymy na słowo..


    tylko takie mam calosci


  8. #8

    Domyślnie

    I już jest troszkę lepiej.

  9. #9

    Domyślnie

    Lepsiejsze od tamtych... tak swoją drogą - gdzie to jest ?

  10. #10

    Domyślnie

    Hiszpania jezioro Rasillio comunidad La Rioja

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •