Szukaj
Jak dla mnie to trochę nieciekawe kadry... Światło też niezbyt fotogeniczne - wszystko jest płaskie, ze spranymi kolorami (niebo - polar by się nadal tutaj) i bez kontrastu.
Miejsce ciekawe, pokombinowałbym tam więcej![]()
Kadry zupełnie przypadkowe wg. mnie. Ale miejsce potencjał ma.
Jakieś zabawki - podobno japońskie
Wąsko jakoś.
D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \
Wprawdzie ocenia się zdjęcia ale widzę że puszkę tez miałeś nie przygotowaną: paramatry conajmniej dziwne Iso 1600, 1/3200 ,przy takich warunkach ?
Proponuję wybrać się ponownie, zastanowić nad kadrem, ustawić puchę i do ataku i lepiej porankiem lub po poludniu.
D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker
Wiem ze puszka byla zle ustawiona ale bylem tam tylko 20 min i zapomnialem wtedy sprawdzic jakie sa ustawienia , nie usprawiedliwia mnie to wcale wiem . To bardzo daleko zeby tam powrocic i zrobic jeszcze jedne ujecia
Cytat:
Napisał Sowulus12 Zobacz post
Wąsko jakoś.
No właśnie nie mamy pojęcia co,po przeczytaniu tytułu,wysycha....Ale wierzymy na słowo..
tylko takie mam calosci
I już jest troszkę lepiej.
Lepsiejsze od tamtych... tak swoją drogą - gdzie to jest ?![]()
Skontaktuj się z nami