Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie Problem z GG - brak połączenia z serwerem...

    Ma ktoś podobny problem od kilku dni? Nie ukrywam, że potrzebuję tego komunikatora i jego brak bardzo mi doskwiera. Próbowałem już chyba wszystkiego - przeinstalowywałem, wrzucałem starszą wersję (od kilku miesięcy beta 8.0), kombinowałem z zaporą itd itp... bez skutku. Ma ktoś jakąś złotą radę?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  2. #2

    Domyślnie

    Ten sam problem. I nie widzę rozwiązania

    Złota rada: Przeczekać.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #3

    Domyślnie

    Ej a tak wszedłem sobie na chip.pl i widzę, że wypuścili nową stabilną wersję gg. Może to ta "stabilna" wersja tak miesza?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Kraków/Singapur
    Posty
    47

    Domyślnie

    Od dawna używam wersji 7.6 albo 7.7 zdaje się i wszystko śmiga, połączenie non stop, i to z bliskiego wschodu. Im nowsza wersja tym gorzej się okazuje.
    RX100 + dslr w drodze
    MBPr 13"

  5. #5

    Domyślnie

    Się podnieciłem, ściągnąłem wersję 8 i jak zobaczyłem, że to zajmie prawie 50MB na dysku to powiedziałem: Pocałujcie mnie w d***.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #6

    Domyślnie

    nieistotne ile zajmuje, ważne aby działało. niestety po ściągnięciu nowej wersji nadal kiszka...
    już nie mam pojęcia o co tu chodzi, jednym chodzi, innym nie rusza od tygodni. może coś z routerem... ale tam nic nie przestawiałem...
    pomoże ktoś?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  7. #7

    Domyślnie

    Odszukaj gdzieś adresy serwerów gg -> kiedyś monitor ich był na stronie http://wiadomosc.info, a później sprawdź czy widzisz te serwery ze swojej lokalizacji.
    Pozdrawiam
    D40

  8. #8

    Domyślnie

    zagadnienia sieciowe nie są moją mocną stroną - jak je sprawdzić? no i co zrobić aby w razie czego nieczynny serwer zmienić na inny?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  9. #9

    Domyślnie

    Zawsze w awaryjnych sytuacjach można ratować się gg w wersji bez instalowania, w przeglądarce.
    http://web.gadu-gadu.pl/
    Trochę mało wygodne, ale powinno działać.
    Idź zdjęcia robić. Już.

  10. #10

    Domyślnie

    Monitor serwerów GG: http://kadu.net/monitor/
    W teorii klient GG sam powinien skakać po serwerach w razie padu któregoś, w praktyce średnio mu to wychodzi... Lepiej pod tym względem zachowuje się choćby Tlen z włączoną usługą GG lub miranda w której również ręcznie można wpisać nr IP serwerów GG tych które najczęściej są "żywe".
    Z tego co czytałem nieźle radzi sobie również AQQ ale osobiście z tym programem nie miałem do czynienia.
    Sprawdzanie czy serwer "żyje":
    start - uruchom - cmd i dalej ping [adres IP badanego serwera].


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •