Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Sprawdz czy działaią wszystkie kości RAM .
    D90+50 1.4+18-70+T12-24+60/2.8micro+SB800+055PRO

  2. #12

    Domyślnie

    programy:
    startup manager- do wywalenia nadmiaru programów uruchamianych na początku
    xplite- fantastyczne narzędzie- pozwala na znaczne odchudzenie systemu ze zbędnych dodatków, usług (dostępna jest wersja na SP2, nie wiem jak z SP3)
    windows worm door cleaner- do zabezpieczenia przed robalami

    wyczyść tempy

    avastowi niestety zdarza się przepuścić jakiś syf... zrób jakiś skan online (mks, albo totalscan pro zr stron pandy)
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  3. #13

    Domyślnie

    Wyrzuć avasta i posprzątaj po nim.

    Zainstaluj NODa.

    Wyłącz nieużywane karty sieciowe.

    Zainstaluj program WinPatrol Plus, wszystkie procesy i ukryte autostarty tym kontrolować można i trzeba.

    Na koniec ściągnij program Process Explorer i monitoruj nim system.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #14

    Domyślnie

    eee tam. zgraj dokumenty na D: odpal plyte systemowa i postaw winde od nowa formatujac partycje nie ma sie co rozdrabniac
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maly5 Zobacz posta
    eee tam. zgraj dokumenty na D: odpal plyte systemowa i postaw winde od nowa formatujac partycje nie ma sie co rozdrabniac
    Mały nie generuj problemów, bo po cholerę nowa instalacja, ja i tak później zainstaluje jakiegoś avasta i cała robota na nic.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #16

    Domyślnie

    david555 a coś Ty taki uprzedzony do avasta ? generalnie używam go ze 2 lata jest darmowy i nie uwierzysz - sprawdza się

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malibu Zobacz posta
    david555 a coś Ty taki uprzedzony do avasta ? generalnie używam go ze 2 lata jest darmowy i nie uwierzysz - sprawdza się
    Może Ty nie dostajesz po prostu "sraczki", jak Ci się za długo ładuje pulpit w windozie, ale przyjmij, że są gostkowie, którzy, jak maja zaczekać dwie minuty, to znoszą jajo na twardo.

    Mnie akurat to nie wadzi, ale zdecydowanie wolę NODa.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #18

    Domyślnie

    no akurat avast jest gowniany, ale faktem jest - za darmo
    ja lubie generowac problemy faktem jest ze jak juz pulpit wolno wstaje to czasem warto zobaczyc ile katalog windowsa zajmuje. jak XP ma np 2.5GB to warto juz puknac miast sie meczyc. jasne ze tez jestem leniwy, moj xp ma ponad 3.3Gb, ale wiem co wyp.. zeby smigal. ale nie ma sie co oszukiwac, jak go w koncu postawie od nowa to bede wniebowziety

    a wlasnie, moze komus sie przyda programik - startup delayer. bardzo fajna opcja - mozna sobie opoznic uruchamianie aplikacji na starcie systemu.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  9. #19

    Domyślnie

    david555 jakoś mi wmiarę szybko ładuje się pulpit , i myslę że niema co zła całego świata zrzucać na avasta a i ze zdrowiem u mnie narazie wporządku , gdybyś miał problem to reklamują stoperan

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •