Mam 70-300G i już nie wystarcza. Myślę teraz o 70-300VR. Oglądam zdjęcia na forum i myślę, że są O.K. Robię głównie na polu więc ze swiatłem da się wytrzymać. Nie zawsze też trzeba używać VR. To nie mus. Konkurentem jest Sigma 100-300 mm f/4 DG EX APO IF HSM ale to już inna kasa. Nie wiem czy była o niej dyskusja bo nie przeczytałem wszystkich stron dyskusji. Pod wględem jakość/cena chyba 70-300VR jest nie do pobicia. Kupię chyba na wiosnę.
Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami