Szukaj
no bokeh koszmarny, aż w oczy kuje
D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
AF16/2.8D | AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
Hmmmm. Fajnie, że takie czasy, ale tło jest solidnie pogryzione :/
Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i postanowiłem kupić N 70-300 VR, teraz szukam gdzie najtaniej.
Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.
Skłaniam się ku nowemu lub jeszcze na gwarancji.
Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.
No to skapiec.pl
http://www.skapiec.pl/site/cat/47/comp/101813
u Sławka tanio jestja kupiłem we wrześniu za 1750 teraz jest za 1659
http://www.imfoto.pl/index.php?zaw=1...1ead1b29676873
Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||
Muszę uśmiechnąć się do Sławka, tym bardziej, że 75% sprzętu mam od niego. Do świąt Sławek jest bardzo zajęty bo wysyła paczki z prezentami w postaci D300.
Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.
Też się zastanawiałem nad tym szkiełkiem, ale je sobie póki co odpuszczę. Dołożę do zaoszczędzonych pieniędzy i kupię używanego N AF-S 80-200/2,8 (z zagranicy można sprowadzić poniżej 1000$). Co prawda nie nówka, krótszy zakres, brak stabilizacji; ale kosztem jasności, szybkiego autofocusa, tego bokehu czy generalnie jakości zdjęcia... Głównie fotografuję krajobraz i reporterkę związaną z działaniami straży pożarnej i chyba ten 80-200 lepiej się tutaj spisze. Czasami lubię też pofocić zwierzynę (oczywiście całkowicie amatorsko), ale przy tych 200mm to będę sobie musiał odpuścić. Aj dylematy... Jak myślicie?![]()
Skontaktuj się z nami