Close

Strona 97 z 120 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #961

    Domyślnie

    VR ON na wszystkich

    1/13s 300mm


    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  2. #962

    Domyślnie

    no bokeh koszmarny, aż w oczy kuje
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  3. #963

    Domyślnie

    Hmmmm. Fajnie, że takie czasy, ale tło jest solidnie pogryzione :/

  4. #964

    Domyślnie

    Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i postanowiłem kupić N 70-300 VR, teraz szukam gdzie najtaniej.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  5. #965

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i postanowiłem kupić N 70-300 VR, teraz szukam gdzie najtaniej.
    Ostatnio ktos na forum sprzedawał w dobrej cenie... Ale nie wiem czy juz nie sprzedany. Przejrzyj giełdę.

  6. #966

    Domyślnie

    Skłaniam się ku nowemu lub jeszcze na gwarancji.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  7. #967

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    Skłaniam się ku nowemu lub jeszcze na gwarancji.
    No to skapiec.pl

    http://www.skapiec.pl/site/cat/47/comp/101813

  8. #968

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    Skłaniam się ku nowemu lub jeszcze na gwarancji.
    u Sławka tanio jest ja kupiłem we wrześniu za 1750 teraz jest za 1659
    http://www.imfoto.pl/index.php?zaw=1...1ead1b29676873
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  9. #969

    Domyślnie

    Muszę uśmiechnąć się do Sławka, tym bardziej, że 75% sprzętu mam od niego. Do świąt Sławek jest bardzo zajęty bo wysyła paczki z prezentami w postaci D300.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  10. #970

    Domyślnie

    Też się zastanawiałem nad tym szkiełkiem, ale je sobie póki co odpuszczę. Dołożę do zaoszczędzonych pieniędzy i kupię używanego N AF-S 80-200/2,8 (z zagranicy można sprowadzić poniżej 1000$). Co prawda nie nówka, krótszy zakres, brak stabilizacji; ale kosztem jasności, szybkiego autofocusa, tego bokehu czy generalnie jakości zdjęcia... Głównie fotografuję krajobraz i reporterkę związaną z działaniami straży pożarnej i chyba ten 80-200 lepiej się tutaj spisze. Czasami lubię też pofocić zwierzynę (oczywiście całkowicie amatorsko), ale przy tych 200mm to będę sobie musiał odpuścić. Aj dylematy... Jak myślicie?

Strona 97 z 120 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •