Odsyłam do mego wątku o VR..
Nie chcę być nieobiektywny, ale po kupieniu trefnego szkła 70-300 VR jakoś nie mogę się na nowo przekonać że jest taki cudowny..
Mój leży w serwisie Nikona - i pewnie jeszcze długo poleży..na razie zero odzewu..ale nie do końca tak z tą jakością wykonania chyba jest skoro VR 2 dni po zakupie już nie działa
Rozczarowanie warte 2 koła - tak go mogę podsumować
Szukaj



Odpowiedz z cytatem



Skontaktuj się z nami