Close

Strona 66 z 120 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #651

    Domyślnie

    kwiatki robilem od 105 do 230mm
    piesa zrobiona na 280mm @f5.6 @iso800 czas 1/15s
    rodonendron w ciemnym parku po 19
    230mm @f7.1 iso 800 czas 1/6s !!

    nie sa moze ostre jak zyleta - ale sa - VR pow 200 zacyzna tracic ostrosc - ale nieszkodzi - jest to roznica pomiedzy miec a nie miec fotki :P

    full exif w obrazku

  2. #652

    Domyślnie


    Jak dla mnie szkiełko bardzo fajne
    Niestety brakuje czasu zeby wyskoczyc pofocić jak jest pogoda

    Zna ktoś w P-niu i okolicach jakieś "ptaszne" miejsca?
    D300 | 17-55/2.8 | 50/1.8 | SB 800 | 4GB SanDisc Extreme III | LOWEPRO Micro Trekker 200

  3. #653
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    No i ja sie bawie szkiełkiem : >

    dla mnie wypas! kolory lepsze niz w 18-70

    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  4. #654

    Domyślnie

    Czy mógłby ktoś udostępnić NEF-a z 70-300vr? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę...
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  5. #655

    Domyślnie



    To moze cos lotniczego z tego szkiełka
    D 300, N 80, Nikon 50 1,8D, Nikon 70-300 VR ED IF G (4-5,6) Nikon 18-70 IF G (3,5-4,5), Nikon 105 VR IF ED (2, Macro, SaBinka 600
    http://www.boaedon.pl

  6. #656

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez http://www.forum.spotter.pl/album_pic.htm?pic_id=1871
    Nie posiadasz uprawnień

  7. #657
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ghs Zobacz posta
    działa, widać samolot

  8. #658

    Domyślnie

    Niestety nie działa ja też zdjęcia nie widze.

  9. #659
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hudybart Zobacz posta
    Niestety nie działa ja też zdjęcia nie widze.
    Dziwne, ja klikam i jest. Czary jakieś , czy co?

  10. #660

    Domyślnie

    Te czary to zapewne połączenie posiadania konta na tamtym forum z automatycznym logowaniem, co prowadzi do uzyskania uprawnień w momencie otwarcia zdjęcia.

Strona 66 z 120 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •