Close

Strona 42 z 120 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #411

    Domyślnie

    Podłączam się pod pytanie. 8 marca mam gościa zza oceanu i chcę mu zlecić przywiezienie grata (chyba S70-200). W tym zakresie w miarę dobrym sklepem jest www.sigma4less.com, ale może macie jakieś inne namiary (tańsze niż B&H, ale godne zaufania).

    Pozdro, Zbig

  2. #412

    Domyślnie

    Wątek się rozrósł gigantycznie ale tego jeszcze chyba nie było:
    http://www.bythom.com/70300VRlens.htm
    Niezdecydowanym może dostarczy jakiegoś info.

    Pozdrawiam
    D70 | D80 + GRIP | 50/1.4 | 18-70/3.5-4.5 | 70-300/4.5-5.6 VR | SB-25 |

  3. #413

    Domyślnie

    Jednak stanowczo odradzają wszelakie telekonwertery.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  4. #414

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Jednak stanowczo odradzają wszelakie telekonwertery.
    nic dziwnego. Trochę to szkło za ciemne, żeby jeszcze do niego telekonwerter pchać.
    D200+słoiki

  5. #415

    Domyślnie

    A jak myslicie, czy Sigma 135-400 bylaby lepsza (w sensie np. ostrosci) od tego (moim zdaniem bardzo ciekawego) obiektywu Nikkora?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  6. #416

    Domyślnie

    Na pytanie odpowiem wymijająco - Sigma 100-300/4 byłaby

  7. #417

    Domyślnie

    hehe... to wiem raczej napewno ale nie stac mnie, niestety
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #418

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Na pytanie odpowiem wymijająco - Sigma 100-300/4 byłaby
    ## juz widzę te ostrość przy 1/10s )

    ps...dziwią mnie te porównania ..sigma nie ma VR ,porównujcie te same klasy.. bo to tak trochę bez sensu się robi ..
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  9. #419

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    sigma nie ma VR... bo to tak trochę bez sensu się robi ..
    Zgadza sie, ale Sigma moze byc za to lepsza optycznie (ostrzejsza) i wtedy moze to rekompensowac brak VRa - IMO
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  10. #420

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Zgadza sie, ale Sigma moze byc za to lepsza optycznie (ostrzejsza) i wtedy moze to rekompensowac brak VRa - IMO
    To może jeszcze napisz jak ta Sigma może rekompensować brak VR i w jaki sposób, oprócz użycia statywu zrobić nią ostre zdjęcie przy ogniskowej 300mm i czasie naswietlania np. 1/30s.
    Nawet z najostrzejszego obiektywu zdjecie poruszone jest nieostre.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

Strona 42 z 120 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •