Niech ktoś ośmieli się skrytykować !!
Szukaj
Niech ktoś ośmieli się skrytykować !!
zenit b + helios, pentacon six+ kpl szkieł, kilka kompaktów, nikon D90, nikkor 18-200, sigma 10-20
Nie to zebym krytykowal, ale jak na fotke z Zenitha
calkiem przyzwoicie wyszlo.
strasznie male i niewiele widac
nikony dwa i jakies szkła
Papka z fotomatixa, słabo mapowana (kontrast?... brak. szum?... yeaah).
Kadr w miarę ok, słupy do usunięcia.
Coś Ty z tą drogą zrobił ?. Tak spi......ć A4![]()
Bardzo fajne choć ma 1 minus, za jasne i to zdecydowanie.
Wiedziałem że tak będzie !
Kolego S4INT - czepiasz się !
Wbrew twojej opinii uważam ze fotka jest dobra !
Mojej mamie bardzo się podoba !
Sąsiadce zresztą też !
Oprócz niezaprzeczalnej wartości artystycznej i kulturotwórczej, fotka ma także znaczenie dokumentacyjne.
Sąsiad zaproponował abym zebrał pod nią trochę podpisów mieszkańców i wysłał do administratora drogi z wezwaniem do jej naprawy.
Droga znajduje się w sąsiedztwie, w obrębie administracyjnym miasta Gdańska, a zdjęcie zrobiłem kilka dni temu w czasie spaceru z psem.
Pozostałe komentarze przyjąłem „ze spokojem i godnościom osobistom”.
Myśli samobójcze udało mi się opanować...
pozdr....
zenit b + helios, pentacon six+ kpl szkieł, kilka kompaktów, nikon D90, nikkor 18-200, sigma 10-20
Skontaktuj się z nami