Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Polskie drogi

  1. #1

    Domyślnie Polskie drogi

    Niech ktoś ośmieli się skrytykować !!


    zenit b + helios, pentacon six+ kpl szkieł, kilka kompaktów, nikon D90, nikkor 18-200, sigma 10-20

  2. #2

    Domyślnie

    Nie to zebym krytykowal, ale jak na fotke z Zenitha
    calkiem przyzwoicie wyszlo .

  3. #3

    Domyślnie

    strasznie male i niewiele widac
    nikony dwa i jakies szkła

  4. #4

    Domyślnie

    Papka z fotomatixa, słabo mapowana (kontrast?... brak. szum?... yeaah).
    Kadr w miarę ok, słupy do usunięcia.

  5. #5

    Domyślnie

    Coś Ty z tą drogą zrobił ?. Tak spi......ć A4

  6. #6
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo fajne choć ma 1 minus, za jasne i to zdecydowanie.

  7. #7

    Domyślnie

    Wiedziałem że tak będzie !
    Kolego S4INT - czepiasz się !
    Wbrew twojej opinii uważam ze fotka jest dobra !
    Mojej mamie bardzo się podoba !
    Sąsiadce zresztą też !
    Oprócz niezaprzeczalnej wartości artystycznej i kulturotwórczej, fotka ma także znaczenie dokumentacyjne.
    Sąsiad zaproponował abym zebrał pod nią trochę podpisów mieszkańców i wysłał do administratora drogi z wezwaniem do jej naprawy.
    Droga znajduje się w sąsiedztwie, w obrębie administracyjnym miasta Gdańska, a zdjęcie zrobiłem kilka dni temu w czasie spaceru z psem.

    Pozostałe komentarze przyjąłem „ze spokojem i godnościom osobistom”.
    Myśli samobójcze udało mi się opanować...


    pozdr....
    zenit b + helios, pentacon six+ kpl szkieł, kilka kompaktów, nikon D90, nikkor 18-200, sigma 10-20

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gladar Zobacz posta
    wiedziałem że tak będzie !
    Kolego s4int - czepiasz się !
    Wbrew twojej opinii uważam ze fotka jest dobra !
    Mojej mamie bardzo się podoba !
    Sąsiadce zresztą też !
    Oprócz niezaprzeczalnej wartości artystycznej i kulturotwórczej, fotka ma także znaczenie dokumentacyjne.
    Sąsiad zaproponował abym zebrał pod nią trochę podpisów mieszkańców i wysłał do administratora drogi z wezwaniem do jej naprawy.
    Droga znajduje się w sąsiedztwie, w obrębie administracyjnym miasta gdańska, a zdjęcie zrobiłem kilka dni temu w czasie spaceru z psem.

    Pozostałe komentarze przyjąłem „ze spokojem i godnościom osobistom”.
    Myśli samobójcze udało mi się opanować...


    Pozdr....
    :d:d:d
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gladar Zobacz posta
    Wiedziałem że tak będzie !
    Kolego S4INT - czepiasz się !
    Wbrew twojej opinii uważam ze fotka jest dobra !
    Mojej mamie bardzo się podoba !
    Sąsiadce zresztą też !
    Oprócz niezaprzeczalnej wartości artystycznej i kulturotwórczej, fotka ma także znaczenie dokumentacyjne.
    Sąsiad zaproponował abym zebrał pod nią trochę podpisów mieszkańców i wysłał do administratora drogi z wezwaniem do jej naprawy.
    Droga znajduje się w sąsiedztwie, w obrębie administracyjnym miasta Gdańska, a zdjęcie zrobiłem kilka dni temu w czasie spaceru z psem.

    Pozostałe komentarze przyjąłem „ze spokojem i godnościom osobistom”.
    Myśli samobójcze udało mi się opanować...


    pozdr....
    dobrze ze masz poczucie humoru ale wiekszych już nie wrzucaj

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gladar Zobacz posta
    Wiedziałem że tak będzie !
    Kolego S4INT - czepiasz się !
    Wbrew twojej opinii uważam ze fotka jest dobra !
    Mojej mamie bardzo się podoba !
    Sąsiadce zresztą też !
    Oprócz niezaprzeczalnej wartości artystycznej i kulturotwórczej, fotka ma także znaczenie dokumentacyjne.
    Sąsiad zaproponował abym zebrał pod nią trochę podpisów mieszkańców i wysłał do administratora drogi z wezwaniem do jej naprawy.
    Droga znajduje się w sąsiedztwie, w obrębie administracyjnym miasta Gdańska, a zdjęcie zrobiłem kilka dni temu w czasie spaceru z psem.

    Pozostałe komentarze przyjąłem „ze spokojem i godnościom osobistom”.
    Myśli samobójcze udało mi się opanować...


    pozdr....
    No to plus za poczucie humoru

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •