Szukaj
za ostre to światełko moim niefachowym zdaniem
moim jeszcze mniej fachowym też zbyt mocne. jakoś płasko wyszło. LG chyba wypalony
Zgadzam się z przedmówcami że jest za dużo światła, poza tym nie podoba mi się spojrzenie modelki. Wolałabym by patrzyła w obiektyw.. Poza tym pomysł i koncepcja na zdjęcie bardzo fajna. Podobają mi się kolory.
Stanowczo za dużo światla, mnie to nawet troszke razi ono.
Wystarczy D80 i troche szklarni i jeszcze jakas żarówka
Po mojemu ,też trochę za dużo światła (mało kontrastu we włosach) i wydaje mi się , że było by korzystniej gdybyś ciął troszkę wyżej.
Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami