Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kolejna próba

  1. #1

    Domyślnie Kolejna próba

    Dalej walczę z lampami proszę wyłącznie o pomocne uwagi - po to m.in. mamy to forum


  2. #2

    Domyślnie

    za ostre to światełko moim niefachowym zdaniem

  3. #3

    Domyślnie

    moim jeszcze mniej fachowym też zbyt mocne. jakoś płasko wyszło. LG chyba wypalony

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadzam się z przedmówcami że jest za dużo światła, poza tym nie podoba mi się spojrzenie modelki. Wolałabym by patrzyła w obiektyw.. Poza tym pomysł i koncepcja na zdjęcie bardzo fajna. Podobają mi się kolory.

  5. #5

    Domyślnie

    Stanowczo za dużo światla, mnie to nawet troszke razi ono.
    Wystarczy D80 i troche szklarni i jeszcze jakas żarówka

  6. #6

    Domyślnie

    Po mojemu ,też trochę za dużo światła (mało kontrastu we włosach) i wydaje mi się , że było by korzystniej gdybyś ciął troszkę wyżej.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •