aparat wydaj się być baaardzo przyjemny. Jeśli rzeczywiście możliwość włączenia zwłoki migawki o 0,4s wzgledem lustr, to powinno to w wieksozści przypadków wystarczyć (w D200 częściej wykorzystuję własnie tę zwłoke niż MLU).
Szkoda trochę tej obsługi manualnych szkieł...
Szubkość tylko 3fps, ale 2 razy większy bufor niż d70 - to już jest coś. Jeśli jeszcze szybkość zapisu na SD będzie dobra to będzie ok.
Przycisk funkcyjny - miodzio, wizjer miodzio... AF - też...
JEstem ciekaw obrazowania, bo wg tego co podaja dpreview, matryca ta sama co w A100 a nie D200 co mogłaby potwierdzać 2 kanałowa transmisja (matryca w d200 ma 4 kanałową transmiję). Fajnie byłoby (bardzo subiektywna opinia) gdyby filtr AA i algorytmy interpolujące, bardziej przypominał to co znam z D70, D2h i d2x niż d200 (jeśli ta samam matryca z filtrem co A100 to jest to realne)
Szukaj




Skontaktuj się z nami