Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: lisiaki

  1. #11

    Domyślnie

    jest pięknie
    spróbuj dodać (po całości) trochę niebieskiego kosztem żółci (oczywiście) - będzie jeszcze lepiej
    za dużo nie bo ucieknie klimat ciepłego słoneczka, ale na tyle aby zrobiło się bardziej klarowne, czytelne
    i dam se rękę uciąć, że będzie sprawiać wrażenie dużo ostrzejszego, dlatego nie przesadzaj bo wyjdzie brzytwa bez nastroju

    gratuluję

  2. #12

    Domyślnie

    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #13

    Domyślnie

    2 słodziutka ,wygląda jak niewiniątko Pięknie uchwycone ......ech zazdrość bierze
    Nikon D80
    Nikkor AF SDX 18-55 ED Nikkor 70-300 VR Sigma 18-125 Plecak Lowepro
    ... oraz dużo wolnego czasu http://darz.bor.prv.pl/ GG 4555436

  4. #14

    Domyślnie

    "ech zazdrość bierze"
    No to biegusiem w jakis krzaki

    Poza wszystkim podoba mi sie jeszcze szerokosc kadrow.
    O GO juz nie bede nawijal, no nie?
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  5. #15

    Domyślnie

    Seeker ...więcej czasu spędzam w krzakach niż z rodziną he he he ..ostatnio mam obsesję na punkcie Głuszców ...ale jak zwykle kłody pod nogi
    Może Jurgen coś wymyśli .....
    Nikon D80
    Nikkor AF SDX 18-55 ED Nikkor 70-300 VR Sigma 18-125 Plecak Lowepro
    ... oraz dużo wolnego czasu http://darz.bor.prv.pl/ GG 4555436

  6. #16

    Domyślnie

    W pierwszym przyjemne tło, ze wszystkich bije miły, sielski klimacik. Sliczniutkie modele.
    Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełek
    Kilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/

  7. #17

    Domyślnie

    Śliczne! Zazdroszczę i gratuluję...
    D300, D70, N18-70, N70-300G, N80-400VR, S50/2.8 MACRO, S10-20/4-5.6, SB600
    http://www.fotoprzyroda.pl/
    Michał Vogelgesang

  8. #18

  9. #19

    Domyślnie

    Pozazdroscic!

  10. #20

    Domyślnie

    Lisy kapitalne ale na pierwszych dwóch fotach widać paprochy, takie dziwne jakieś nie wygląda to na zabrudzenie matrycy
    Wojtek Ostapowicz

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •