Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarema Zobacz posta

    david - livecd tu raczej nie pomoze.
    To może ja z wrodzonej popędliwości coś źle zrozumiałem, a zrozumiałem, że BIOS startuje, tylko nie startuje system.

    Poza tym powiedzcie mi w końcu, co to jest ten tajemniczy termin "reset BIOSu", bo już sam nie wiem co o tym myśleć.

    Co niby w BIOSie się "skopsało", tak samo z siebie?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARJAN Zobacz posta
    LiveCD - możesz napisać co się pod tym pojęciem kryje ?
    Zamiast pytać mnie zagooglaj i wszystko stanie sie jasnym

    To startowa płyta z jakimś systemem, często nawet z GUI, ale o tym to już doczytaj, proszę.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #13

    Domyślnie

    Ja dalej obstawiam płytę albo NAWET 1 kość RAMu!!! sam ostatnio rozbierałem takiego kompa znajomej - działał, działał na drugi dzień włącza i po roku działania ciemność.... tak samo nie chciał się uruchamiać, piszczał itd... Jedyna rada - rozebrać na części pierwsze i wpinać po kolei pojedyncze elementy i za każdym razem sprawdzać działanie - inaczej to możemy sobie gdybać
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  4. #14

    Domyślnie

    JA mialem podobnie i wyszlo ze karta glowna graficzna jest do d***. Na szczescie mam jeszcze jedna ( on board) i teraz jade na niej.
    D7100 + MB-15,N 18-105 , N 50 1.8 G, T 70-300 VC, SB-700

  5. #15

    Domyślnie

    Alleluja!
    Za radą Jaremy zdemontowałem kartę graficzną, kości pamięci, dyski i ich połączenia. Na początku pojawiła się tylko plansza płyty głównej, ale prze następnym restarcie komputera poszło już lepiej. Wybrałem opcję uruchomienia systemu poprzez "ostatnie dobrze działające ustawienia". Działa !
    Mam nadzieję że to się więcej nie będzie powtarzało. Proszę jeszcze o podpowiedź czy w jakiś sposób zdiagnozować system jakimś narzędziem pozwalającym dowiedzieć się co było nie tak ? Czy może jeżeli działa wszystko, to zostawić to w spokoju ?

  6. #16

    Domyślnie

    Co mogło być tego przyczyną ? Jakieś zawieszenie się czy co ?

  7. #17

    Domyślnie

    Niestety. Przez chwilę było dobrze. Problem zaczyna się powtarzać.
    Chyba trzeba będzie od nowa zainstalować cały system.

  8. #18

    Domyślnie

    zasilacz sprawdzał??

  9. #19

    Domyślnie

    Poddałem się, oddałem do serwisu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •