Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie HP laptop / soft - kto się zna ?

    Witam.

    Chyba tu zapytam - do osoby dobrze zorientowanej w sofcie do HP - wywaliłem coś z autostartu albo nie zainstalowałem po reinstalce - chodzi o "TO" - co odpowiada za wyświetlanie informacji na ekranie o poziomie podświetlenia czy ustawienia głośności... Tylko tyle -a tak wiele. Było, zniknęło - szukam już pół dnia

  2. #2

    Domyślnie

    Czy jak wciśniesz Fn a następnie kilka razy F9 czy F10 to widzisz coś?
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #3

    Domyślnie

    HP Quick Launch Buttons. Strona Dell-a, wsparcie i sterowniki, wpisać typ laptopa (np:HP Pavilion dv9690ev), pobrać plik (najlepiej w wersji 6.40B), zainstalować i cieszyć się, że po wszystkim.
    Pozdrawiam - uzma

  4. #4

    Domyślnie

    władco - otóż właśnie Fn i zero komunikatów i informacji, na ekranie, ale...
    dzięki bardzo uzma - Quick Launch Buttons - on odpowiada między innymi za te "bajerki" na ekranie, choć dziwie sie ze coś z niego wywaliłem, bo to zazwyczaj ma ..HPqlb.. w autostarcie. No tak czy owak, to ten soft, więc nie musiałem instalowac wszystkich 20 sterowników i aplikacji . Oczywiście ze strony HP nie della -, jest już w wersji 6.40C. Działa. Dzięki.

  5. #5

    Domyślnie

    Oczywiście, moja pomyłka. Mam Della i HP, pracuję na obu równocześnie więc czasami się mylę. Sorki za błąd.
    Pozdrawiam - uzma

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •