Ładny zameczek ale obróbka nieba coś nie bardzo albo sie nie znam. W każdym razie obwódki na krzaczyskami mi nie paszą.
Szukaj
Ładny zameczek ale obróbka nieba coś nie bardzo albo sie nie znam. W każdym razie obwódki na krzaczyskami mi nie paszą.
Może spróbuj tak
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=46660
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Dzięki przyda się![]()
____________________________________________
Szczery jestem, uprzejmy bywam.
Skontaktuj się z nami