JAki tam FF? Przy takiej GO to by musiał byc chyba z metrowy. Po prostu jakis źle sie skompresowało mz, albo ( i to bardziej) cos tam poPSułeś, przy obróbce.
Szukaj
JAki tam FF? Przy takiej GO to by musiał byc chyba z metrowy. Po prostu jakis źle sie skompresowało mz, albo ( i to bardziej) cos tam poPSułeś, przy obróbce.
Szary, cichy człowiek.
tak tez moze byc....
ja jednak widze pierwsze oko niezbyt ostre...
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
Zdjęcie robione obiektywem 50mm przy przysłonie 3,5f i sęk w tym że czas naświetlania 1/30s... (iso 200 aparat D80) A i teraz już wiem co oznacza FF - ale mój obiektyw jest nowysprawdzony, i wiesz że nic z nim nie jest - co najwyżej mi ręka się poruszyła
![]()
Moja galeria www.mandecki-media.pl
Moja galeria www.mandecki-media.pl
Rozumiem że nikt się nie wypowie? ? Czy znajdzie się ktoś odważny?
Moja galeria www.mandecki-media.pl
Na wardze i zębach jest ostra. Zależy gdzie celowałeśI sam nie widzisz czy ostre?
Nio i właśnie tu jest chyba problem - bo celowałem na oko prawe (lewe jak się patrzy) ... Jak mogę sprawdzić czy moj obiektyw nie ma FF lub FB
Moja galeria www.mandecki-media.pl
Eee.... nie wiem co to jest FB, kojarzę co najwyżej BFA sprawdzić możesz focąc kultowe bateryjki. Wiem, że to podła odpowiedź, ale użyj szukajki
![]()
Skontaktuj się z nami