Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Torba

  1. #1

    Domyślnie Torba

    Przede wszystkim: Witam Szanownych Forumowiczów! i teraz do rzeczy

    Jaką wybrać torbę do takiego zestawu (chodzi mi o konkretny model, najlepiej z opinią kogoś kto ma taki zestaw:

    D70s + kit 18-70 + N 70-300G + ciut miejsca na dekle, filtry, akumulator itp.

    BTW czy przy kupnie D70s dają do niego jakiś "futerał"? W żadnym sklepie nie widzę na ten temat informacji, ale może dają tak jak do cyfrówek?

    BTW2 w zestawie do D70s jest akumulator + ładowarka. Coś jeszcze potrzeba do prawidłowego funkcjonowania (baterie?)

    Z góry dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    a lampę przewidujesz?
    D300 + kilka szkiełek + lampa + statyw

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskud
    a lampę przewidujesz?
    nie

  4. #4

    Domyślnie

    myślę, że do lovepro Nova 2 AW to wszystko wlezie
    D300 + kilka szkiełek + lampa + statyw

  5. #5

    Domyślnie

    KDZ,
    BTW czy przy kupnie D70s dają do niego jakiś "futerał"?
    normalnie nie, ale byly promocje, byc moze jeszcze sa, gdzie dodawana byla torba nikona.

    KDZ,
    BTW2 w zestawie do D70s jest akumulator + ładowarka. Coś jeszcze potrzeba do prawidłowego funkcjonowania (baterie?)
    po co ci baterie, skoro masz akumulator? na pewno potrzebowac bedziesz karty pamieci.

    [ Dodano: Pon 07 Sie, 2006 19:32 ]
    paskud,
    myślę, że do lovepro Nova 2 AW to wszystko wlezie
    mysle, ze moze byc ciezko, jesli chcesz umiescic tam i lampe i kita i dodatkowy obiektyw. mialem przez chwile lovepro nova 2 aw i bez tego dodatkowego obiektywu wchodzila na pewno lampa i aparat z obiektywem (w moim przypadku z kitem). w takiej konfiguracji nie zostawalo w torbie za wiele miejsca.

  6. #6

    Domyślnie

    leon28 - no niby ma być bez lampy
    D300 + kilka szkiełek + lampa + statyw

  7. #7

    Domyślnie

    paskud,
    leon28 - no niby ma być bez lampy
    dla mnie lampa to taka oczywistosc, ze przeczytalem, co chcialem przeczytac niemniej jesli bedzie lampa to sie nie zmiesci

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leon28
    normalnie nie, ale byly promocje, byc moze jeszcze sa, gdzie dodawana byla torba nikona.
    A czy bez tej "torby (pokrowca) Nikona" body bezpiecznie jest trzymać w samej takiej torbie np. tej do lovepro Nova 2 AW. Czy to wystarcza?


    Cytat Zamieszczone przez leon28
    po co ci baterie, skoro masz akumulator? na pewno potrzebowac bedziesz karty pamieci.
    a propo karty: jest sens kupować SanDisk Extreme III, albo Ultra II, czy zwykła San Diska wystarczy. Gdzie mi ta szybkość się przyda? Przy przerzucaniu na kompa, przy odtwarzaniu na LCD D70s?

    Jesze raz podkreślam: bez lampy = starczy ta lovepro Nova 2 AW?

    widzę, że koniecznie ją mi "wciskacie"

  9. #9

    Domyślnie

    KDZ,
    A czy bez tej "torby (pokrowca) Nikona" body bezpiecznie jest trzymać w samej takiej torbie np. tej do lovepro Nova 2 AW. Czy to wystarcza?
    ta dodawana torba to nie jest pokrowiec, tylko samodzielna torba. niestety nie jestem w stanie powiedziec, co moze sie do niej zmiescic. jesli nie chcesz za bardzo rozbudowywac systemu (czytaj kupowac masy szkiel, lamp itd.) moim zdaniem optimum to jest lowepro aw4, zmiescisz tam body z obiektywem, lampe blyskowa + ewentualnie dodatkowy obiektyw i inne graty.

    a propo karty: jest sens kupować SanDisk Extreme III, albo Ultra II, czy zwykła San Diska wystarczy. Gdzie mi ta szybkość się przyda? Przy przerzucaniu na kompa, przy odtwarzaniu na LCD D70s?
    jesli chodzi o predkosc wspolpracy pomiedzy karta i body to ogranicznikiem jest tutaj predkosc zapisu aparatu. karty sa duuuzo szybsze niz moze je zapisac aparat. jednak warto kupic szybsza karte, jesli np. korzystasz z czytnika kart - wtedy roznica odczyt/zapis poszczegolnych kart jest duzo bardziej widoczna.

    widzę, że koniecznie ją mi "wciskacie"
    poczekaj, poczekaj, za niedlugo bedziesz sie pytac na forum, czy kupic sb-800 czy do amatorskich zastosowan wystarczy sb-600

  10. #10

    Domyślnie

    nie koniecznie tylko cenowo to chyba najtańsza opcja w porównaniu do jakości wykonania

    nie będę przecież polecał jakiejś szmatki ;P
    D300 + kilka szkiełek + lampa + statyw

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •