Witam.
Chciałbym kupić statyw Velbon DF-60 [ tylko nie linczujcie mnie ] i w związku z tym zwracam się z prośbą o opinie na jego temat do użytkowników o ile tutaj ktoś posiada ów model. Szukałem na jakże polecanej stronie google ale ani konkretnych opinii ani testow nie znalazłem. Statyw chcę podpiąć pod NIKONA D80 z kitem dlatego też myślę że model ten powinien spełnić moje oczekiwania.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami