Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Moje pytania biorą sie stąd, bo kupiłem uzywany sprzęt na allegro i chcę się upewnić ze wszystko działa jak nalezy
    A migawka ma ok 8 000 klapnięć.
    *amirez ja tu o zadnej migawce nie pisalem tylko o lustrze

    e-500 rozgryzlem w 100% i wiedzialem jak się zachowuje w kazdych warunkach, dlatego zdziwiony jestem jak d50 zachowuje się inaczej itp itd.
    Ale jedno muszę przyzac. Poziom szumow w d50 jest bajeczny w porownaniu z e-500

  2. #12

    Domyślnie

    Rzeczywiście - sprawdziłem - sorry
    Miałem d50, teraz używa go syn. Puszka zacna, foty robi w *.jpg rewelacyjne. Szumy w rozsądnych zakresach ISO są super.
    Trochę ciemny wizjer i brak ISO 100.
    Mam na ścianie powiększenie 30x40 cm i jest super.
    Tutaj jest... podpis

  3. #13

    Domyślnie

    czy ja wiem czy ciemny... napewno wiekszy niz w e-500 i jasniejszy. 100x latwiej recznie ostrosc ustawic

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    No ja właśnie też nie wiem po co jest ta kreska skoro pole AF i tak jest podświetlone ramką? Może mi to ktoś wyjaśnić? Czy ta kreska to tylko taki bajer?
    Ty to tak na powaznie czy podsmie****ki sobie robisz?
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cinuuu Zobacz posta
    czy ja wiem czy ciemny... napewno wiekszy niz w e-500 i jasniejszy. 100x latwiej recznie ostrosc ustawic
    Ciemny, ciemny - jasny jest od D80 w górę
    Tutaj jest... podpis

  6. #16

    Domyślnie

    Pochmurno a oknem, ale w mieszkaniu jasno. ustawilem ISO auto, f5.6 1/30 a on podbija do iso 1100?

  7. #17

    Domyślnie

    Bo jeśli ma utrzymać 1/30 sekundy dla f5,6 to musi podbić ISO. Może Ci się wydaje, że jest jasno. W rzeczywistości f5,6 to już dość mała dziurka i swiatła trzeba sporo.
    D90|T17-50 2.8|N18-105|S10-20|D610|N24-50 3.3-4.5|T28-75 2.8|N50 1.8|N35 1.8|S70-200 2.8|S70-300APO|SB900|2xSB600|

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •