Dziękuje za odp. sytuacja przedstawia sie tak, że miałem okazje robić już kilka razy zdjęcia d80 z gripem i także 50. Nie moge powiedzieć, że ta ogniskowa mi sie nie przyda, po prostu brak mi jeszcze na to doświadczenia, ale mam nadzieje, że wykorzystam ją w portecie, lub gdy będzie brakowało światła. Co do gripa, bez niego brakuje ewidentnie miejsca na ostatni palec na korpusie, tak czy inaczej grip i tak jest dla mnie tylko kwestią czasu, nawet patrząc w przyszlości pod kątem wymiany na d90, lub następny korpus, jeśli nie zostanie zmienione zasilanie. Wiem, że powinienem napisać np d300, ale póki co nie stawiam sobie tak dalekich założeń
Podsumowując, problemem jest co kupić wcześniej, i z czego zdąże bardziej skorzystać ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami