... dobry człowiek, architekt, też fotografował. Namawiałem go na Nikona.
Odszedł nagle przed świętami Bożego Narodzenia.
By rafal63, shot with NIKON D200 at 2009-02-03
Szukaj
... dobry człowiek, architekt, też fotografował. Namawiałem go na Nikona.
Odszedł nagle przed świętami Bożego Narodzenia.
By rafal63, shot with NIKON D200 at 2009-02-03
Prosto i dobrze. A nawet bardzo dobrze. Góra przycięta powinna być niżej mz.
Szary, cichy człowiek.
mi się podoba
dziwne przycięcie góry wprowadza specyficzny klimat (oczywiście na plus)
Ładnie uchwycona twarz, ale sam portret trochę płaski, mało drapiezny.
A jest to dobry materiał do dalszej pracy, do wprowadzenia trochę wyrazu...
zobacz przykładowo
I'm not always right, but I'm never wrong...
LechupeMozna i tak. Skoncetrowałeś się na jednym punkcie do granicy przepalenia.
Mimo, ze lubie kontrast, aż w taki bym nie poszedł. Wskazówka jest w dobrym kierunku.
Oryginalna wersja IMAO lepsza![]()
Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica
Oryginalna wersja jest dobra, moze wiecej kontrastu by sie przydalo.
Ucięłabym trochę góry, dodała trochę z pomysłu lechupe i będzie super.
Skontaktuj się z nami