Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Ben. Przyjaciel...

    ... dobry człowiek, architekt, też fotografował. Namawiałem go na Nikona.
    Odszedł nagle przed świętami Bożego Narodzenia.

    By rafal63, shot with NIKON D200 at 2009-02-03

  2. #2

    Domyślnie

    Prosto i dobrze. A nawet bardzo dobrze. Góra przycięta powinna być niżej mz.
    Szary, cichy człowiek.

  3. #3

    Domyślnie

    mi się podoba
    dziwne przycięcie góry wprowadza specyficzny klimat (oczywiście na plus )

  4. #4

    Domyślnie

    Ładnie uchwycona twarz, ale sam portret trochę płaski, mało drapiezny.
    A jest to dobry materiał do dalszej pracy, do wprowadzenia trochę wyrazu...

    zobacz przykładowo

    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5

    Domyślnie

    Lechupe Mozna i tak. Skoncetrowałeś się na jednym punkcie do granicy przepalenia.
    Mimo, ze lubie kontrast, aż w taki bym nie poszedł. Wskazówka jest w dobrym kierunku.

  6. #6

    Domyślnie

    Oryginalna wersja IMAO lepsza
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

  7. #7

    Domyślnie

    Oryginalna wersja jest dobra, moze wiecej kontrastu by sie przydalo.

  8. #8

    Domyślnie

    Ucięłabym trochę góry, dodała trochę z pomysłu lechupe i będzie super.
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •