mam problem.
Jeszcze nie wiem w czym rzecz ale na tłach w studio wychodzi mi coś w rodzaju mory. Tła są z płutna wiec napewno mają na sobie wzorek tkaniny nie wiem od czego zależy ale na niektórych fotach wychodzi mi mora na płutnie (dodam że nikon d50 i d70 nie robi nic podobnego) . Fory robiłem w jpg z rozszeżona dynamiką i na 6 MPix najlepsza jakość nie wiem czy wina lezy tutaj po interpolacji w dół w aparacie z 12 Mpix na 6 Mpix sprawdzę to w poniedziałek. Przedstawiam wycinki mory.
co ciekawe ze fotki z troszkę inną ogniskową lub kątem padania wychodziły ok.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami