Dwójeczka piękna. Dobry kadr , ładne kolory.
Pozdrawiam
MArek
Szukaj
Dwójeczka piękna. Dobry kadr , ładne kolory.
Pozdrawiam
MArek
Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
Pozdrawiam Marek
Grupa FOTOKUJAWY
www.frontera.com.pl
2-robi wrazenie,ale na 1 za to ładnie poświeciło.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
2jka ładne a pokazanie 1nki wygląda na przypadkowe.
Oba mi się podobają,choć jedynce troszkę błysku brak....
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami