Cytat Zamieszczone przez dominikpl72 Zobacz posta
Hmmmm..... No to wg mnie: jesteś na etapie innego pytania - czy opłaca się wykonywać fotki w przestrzeni barwnej Adobe RGB ?
Dominik
http://dominik.4me.pl
Moim skromnym zdaniem jak sie robi nefa to on nie jest ani AdobeRGB ani sRGB jest nefem w przestrzeni barwnej aparatu zwykle większej niż AdobeRGB i sRGB, ale oczywiście mogę się mylić .