... na moście...
Szukaj
... na moście...
Myślisz,że "krajobraz" wszystko zniesie....?
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
Kurcze, dlaczego nie dales do reportazu?
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Po obejrzeniu kilku Twoich zdjęc, wiem teraz kogo będę banował.
D610. 50/1.8D, 24-120/4. www.zbyczo.com
Skontaktuj się z nami