Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stach2008 Zobacz posta
    a czy można znaleźć coś podobnego jakościowo i cenowo do tych dwóch modeli Della?
    Toshiba Tecra. Z dobrych komputerów Dell XPS i Precision są najtańsze.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  2. #12

    Domyślnie

    co do błyszczącej matrycy - odbicia mi nie przeszkadzają, niby są, ale bez przesady z intensywnością.

    wkurza w niej co innego - brudzi się przeraźliwie, bleee. kurz łapie w ciągu chyba kilku sekund po wyczyszczeniu, wszystkie paluchy itepe widać od razu.

    aha, na baterii (6-komorowa) uciągnie jakieś 2-2,5 godziny średnio.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wisa Zobacz posta
    W/g mnie - a moja żona ma laptpa Delle - odbicia w matrycy glare dyskwalifikują go do obróbki zdjęć. Ale to moje odczucie, w sumie stary i "gupi" jestem
    Pozdrawiam
    A dlaczego niby matryca glare DYSKWALIFIKUJE możliwość obróbki zdjęć? przecież mozesz ustawić sobie komputer inaczej, to jedynie kwestia komfortu użytkowania itd. Oczywiście jest to upierdliwe ale żeby od razu uniemożliwiało...?
    Mam tę samą matrycę na LED-ach ale w modelu studio i jedyne co mnie denerwuje to kiepskie, pionowe kąty widzenia. W poziomie jest naprawdę nieźle ale pion to porażka - siedzi się na wprost to np góra ciemniejsza od dołu... chyba, że to w laptopach norma, nie mam doświadczenia za bardzo...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  4. #14

    Domyślnie

    Ja również posiadam XPS'a z matrycą WUXGA 1920X1200 15" ale osobiście wolę obrabiać foto na monitorku stacjonarnym również LCD gdyż wydaje mi się dokładniejszy przy niewielkich zmianach jest na nim bardziej wyczówalna różnica.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  5. #15

    Domyślnie

    tzn. wyczuwalna?
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  6. #16

    Domyślnie

    @thorcik - niewielki/minimalny ruch suwakiem moim zdaniem jest bardziej widoczna zmiana np. jasności na stacjonarnym monitorku 22" LG L227WT-PF.22" LG Flatron L227WT-PF
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •