Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Pio_trek

  1. #31

    Domyślnie

    Bardzo sympatyczny portret, jedynka jakoś bardziej mnie się podoba niż mocniejsza dwójka, no i tradycyjnie czepiam się już ale nie podoba mi się taki styl oprawiania zdjęć :P

  2. #32

    Domyślnie

    Dzięki temu zdjęciu Piotrek D. stanie się w końcu popularny
    Ciekawe jak on sobie poradzi z tą popularnością ?
    A BW tej foty - miłe dla oka.

  3. #33

    Domyślnie

    Ja nie mam przepałów, albo nie patrze na zdjecie szukajac bialych pikseli. A moze to zasluga skalibrowanego wlasciwie monitora. Albo jedno i drugie. Porzadne zdjecie. Jest miekkie, jak portretowe, a nie jak tu czesto sie wrzuca wyostrzone USM 150,1,0. Ramka do dupy

  4. #34

    Domyślnie

    najlepszy ze wszystkich twoich portretow naprawde fajne zdjecie.
    wszystko tu pasuje do siebie. biala ramka - mi sie podoba. przepal - w ogole mi nie przeszkadza.
    a do tego swietne bw!
    gratki Auto!
    d700

  5. #35

    Domyślnie

    Bardzo dobre - podoba się ogólna zawartość kadru (model fajnie pozuje i dobrze wypełnia zdjęcie). Konwersja też w porządku. Ogólnie dobra robota.

  6. #36
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie

  7. #37

    Domyślnie

    ooo... przeglądałam sobie Twoje wątki, ten jakoś mi umknął. Fajny kadr. BW jak zwykle u Ciebie. Dobra fota
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  8. #38

    Domyślnie

    To jest dobry portret.
    Pozdrawiam
    D40

  9. #39

    Domyślnie

    Fajny kadr i BW. Co do przepałów itd się nie wypowiem, bo korzystam z laptopa u szwagierki.
    Ramka - osobiście wali mnie czy ktoś ją wstawia, czy nie. Tak jak i podpisy.
    Wypowiadam się na temat zdjęcia.

    MikeP Twoja szczerość mnie rozwala - pozytywnie.
    www.bwitek.com

    Nikon F100 + 50mm f1.2, Nikon F100 + MB15 + 105mm f2.8
    Canon's, Mamiya's, Polaroid's

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •