Szukaj
I wierzby nie ma a co gorsza nie w kwadracie ;(
D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \
Ciekawewybieram 1 - rozumiem, że to taka nowa technika "panoramowanie negatywne"
![]()
Jedyneczka.
Ciekawie pokazane.
Pozdrawiam
Marek
Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
Pozdrawiam Marek
Grupa FOTOKUJAWY
www.frontera.com.pl
Bardzo klimatycznie i sliczna woda.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Fajne jest, tylko takie jakieś nieostre![]()
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Fajne, wybieram 2jkę.
średnio mi się podoba - ot pstryk
A mnie się podoba ten "pstryk"
Ciekawie podany, klimat i kolorki na plusiora.
NIKON - system
Skontaktuj się z nami