Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Matryca do D80

  1. #21

    Domyślnie

    Wszystkie matryce zostały wymontowane z aparatów głównie po upadku które się nie włączały, przez co nie miałem możliwości ich wcześniejszego sprawdzenia i dlatego nie daję na nie gwarancji
    OT
    Czytając te słowa przypomniało mi się jak bodaj 6 czy 7 lat temu kupiłem na allegro (to była chyba nawet moja pierwsza transakcja) procesor w którego opisie było napisane coś w stylu "nie mam możliwości sprawdzenia, nie daję gwarancji bla bla bla". Umoczyłem kasę, ale nauczyłem się by omijać z dala aukcje z cyklu "brak możliwości sprawdzenia".
    ...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aras Zobacz posta
    OT
    Czytając te słowa przypomniało mi się jak bodaj 6 czy 7 lat temu kupiłem na allegro (to była chyba nawet moja pierwsza transakcja) procesor w którego opisie było napisane coś w stylu "nie mam możliwości sprawdzenia, nie daję gwarancji bla bla bla". Umoczyłem kasę, ale nauczyłem się by omijać z dala aukcje z cyklu "brak możliwości sprawdzenia".
    dokładnie. Mój znajomy swego czasu tak sprzedawaną nagrywarkę kupił bodajże z tego co pamiętam. Oczywiście nie działała. z ciekawości popisał maile do innych kupujących i okazało się ze na 20 nagrywarek chyba 7 czy 8 działało. Reszta nie. W każdym razie na pewno powyżej połowy było zepsute. A że było napisane że nie ma możliwości sprawdzenia i nie wie czy działają to koleś był czysty.
    także za kolegą - ja bym z takiej aukcji nic nie kupił.
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  3. #23
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    W świetle powyższych dwóch postów, muszę zaznaczyć, że to co napisałem w #13 to był żart. Zbyt drogi sposób na poprawę samopoczucia...
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  4. #24

    Domyślnie

    A nie zastanawia Was np to że
    ...Wszystkie matryce zostały wymontowane z aparatów głównie po upadku...
    Koleś musi mieć strasznego pecha albo dziurawe ręcę Dla mnie od razu takie rzeczy wydają się podejrzane - równie dobrze mogą to być matryce z aparatów "znalezionych", może nawet kogoś z forumowiczów, którym "zaginęły".

  5. #25
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Jest to bardzo prawdopodobne.
    Myślę, że równie dobrze gościu może kupować uszkodzone lub "znalezione", by po zdemontowaniu sprzedać.
    Bardziej zastanawia brak wiedzy o sprawności tego co sprzedaje. Chyba, że liczy na zwroty do 10 dni... Zanim serwis zamontuje, dziesięciodniowa "gwarancja" minie.

    Ergo: nie polecam!
    Ostatnio edytowane przez SlaWasII ; 30-01-2009 o 17:34
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  6. #26
    Oszczędny w słowach Awatar Wiewioor
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Gdańsk, PL / Floryda, USA
    Posty
    130

    Domyślnie

    Witam forumowiczów,

    ja kupiłem u tego gościa górny wyświetlacz LCD do D70 - zaryzykowałem i opłaciło się. Sam wymieniłem i aparat śmigał jeszcze długo (do puki nie umarła migawka ).

    Słowem - jak się nie boisz wymieniać matrycy i lubisz ryzyko (jest ryzyko - jest przyjemność) - to bierz. Sama wymiana skomplikowana mocno nie jest.

    Pozdrawiam,

    Konrad
    Brak stopki

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •