Do swojego D300 + grip (w niedalekiej przyszlosci) kupuje plecak. Ma byc tylko na puszke i dwa obiektywy (70-200/2.i np. 10-20mm + 35/2.0 + lampa. Sposrod plecakow firm Tamrac (Velocity x8/9), Lowepro (MicroTrekker 100/200), Naneu pro (U30/60) i Vanguard wybor padl na tego ostatniego, a konkretnie na model Oregon 52. Wybralem ten wlasnie ze wzgledu na glebokosc (dlatego w innym poscie pytalem o wysokosc puszki z gripem). Poza tym macalem go w MM i jest niezly i spelnia moje wymagania.
Czy ktos mial stycznosc z tym plecakiem i moglby cos powiedziec? Wujek google milczy.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami