Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Canon Axxx czyli budżetowa maupa

    Witajcie

    potrzebuje kompakta za około 500 - 600 zł, nowego, dla kobiety. Nie potrzebuje cudów typu milion trybów tematycznych łącznie ze zdjęciami podwodnymi. Ma robić przyjemne zdjęcia, czysto albumowe.

    znam dobrze a720, podoba mi się, lecz nowego ciężko dorwać(podobno wycofują go z produkcji). jako zamiennik znalazłem nowy model a1000, lecz nic o nim nie wiem.
    myślałem też o L18, ale nie wiem jak można go przyrównywać do tego Canona i czy w ogóle można.

    Co Wy na to?
    Jakieś sugestie?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mrozu Zobacz posta
    Witajcie

    potrzebuje kompakta za około 500 - 600 zł, nowego, dla kobiety. Nie potrzebuje cudów typu milion trybów tematycznych łącznie ze zdjęciami podwodnymi. Ma robić przyjemne zdjęcia, czysto albumowe.

    znam dobrze a720, podoba mi się, lecz nowego ciężko dorwać(podobno wycofują go z produkcji). jako zamiennik znalazłem nowy model a1000, lecz nic o nim nie wiem.
    myślałem też o L18, ale nie wiem jak można go przyrównywać do tego Canona i czy w ogóle można.

    Co Wy na to?
    Jakieś sugestie?
    A720 nie wycofują tylko wycofali pół roku temu, zainteresuj się może SX100/ SX110 albo czymś z Panasonica z serii TZ - kobietom się podobają, a zdjęcia 10x15 to praktycznie wszystkim zrobisz ładne.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •