Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: starsza Pani

  1. #1

    Domyślnie starsza Pani

    Witam...

    spacerujac po Gdansku robiac przypadkowe strzaly... pewna Pani poprosila mnie o pomoc we wniesieniu zakupów do jej do domu..
    jako " gentelmen " oczywiscie ze pomoglem i w trybie pilnym dostarczylem babuni zakupy na pieterko. Pani ta w ramach rewanzu zaprosila mnie na kawe i ciastko. Oczywiscie odmowic nie moglem.
    spedzilem z tą uroczą pania okolo 3 godzin sluchajac o historii Gdanska itp itd...
    staralem sie nie byc nachalny z aparatem. jednagze udało mi sie ustrzelic jeden z tych magicznych momentow podczas pobytu w Jej domu..

    mam nadzieje ze sie spodoba...


    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    Hanibal lubie Twoje zdjecia, wiesz o tym, ale to akurat do mnie nie dotarlo, co ma znaczyc wogóle ta poza? Ja bym chcial zobaczyc oczy tej starszej Pani. Niefortunne ujęcie imho.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja też niestety jestem na nie - kompletnie nie rozumiem gdzie tutaj jest uchwycony ten wspomniany "magiczny moment", na dodatek z tej perspektywy przerysowane ramię wyszło wręcz monstrualnie.

    PS. Ale bardzo doceniam Twoją dżentelmeńską postawę - gdyby ludzie sobie więcej wzajemnie pomagali byłoby cudnie

  4. #4

    Domyślnie

    Pani opowiadała mi historie swojego zycia... czasy 2-giej wojny swiatowej...
    hmm wiesz... to nie bylo zdjecie "ustawiane"
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #5

    Domyślnie

    wygląda jakby przysnęła w trakcie opowieści.

  6. #6

    Domyślnie

    Poza przerysowanym łokciem bardzo do mnie przemawia. Nie wiem, czy przysnęła, nie wiem czy opowiadała, ale- prawdziwe!

  7. #7

    Domyślnie

    A do mnie bardzo przemawia, z tego zdjęcia emanuje smutek i ciężar życia - podoba się.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kraftsman Zobacz posta
    wygląda jakby przysnęła w trakcie opowieści.
    z otwartymi oczami ?? ( okiem ) hmmm spostrzegawczy jestes
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    z otwartymi oczami ?? ( okiem ) hmmm spostrzegawczy jestes
    Oczy? Jakie oczy? Na stówę zasnęła. Nie odwracaj kota ogonem. Chyba nie chcesz powiedzieć, że szlocha?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •