Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Może jakiś błąd w druku.. Sklep duży, znany i ceny niezłe.

    Jeszcze chodzi mi po głowie żeby kupić, intela core 2 duo E7400 2.8 lub E5300 2.6... Mam już taki mętlik.. czytam te testy raz piszą że intel później amd...

    a np takie zasilacze:
    AWA 480WF-CL - 139zł
    chieftec GPS-500AB - 179zł
    Qoltec Q460 - 129zł
    MOde Com 500W Premium - 129zł

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez K0L0 Zobacz posta
    Może jakiś błąd w druku.. Sklep duży, znany i ceny niezłe.

    Jeszcze chodzi mi po głowie żeby kupić, intela core 2 duo E7400 2.8 lub E5300 2.6... Mam już taki mętlik.. czytam te testy raz piszą że intel później amd...

    a np takie zasilacze:
    AWA 480WF-CL - 139zł
    chieftec GPS-500AB - 179zł
    Qoltec Q460 - 129zł
    MOde Com 500W Premium - 129zł
    Modecom (miałem MC 2.0 350W i GTF 300W) to niższa klasa (wyraźnie) niż Seasonic lub Enermax .

    AWA - nie znam , Qoltec - nie mam zaufania , Modecom - zacierające się wiatraki , Chieftec - chyba lepsze od tych wcześniej ale i tak wolałbym Seasonic , Enermax ... może BeQuiet ... ale to co prawda ponad 200 PLN

    czym się różni Modecom za 100 PLN od Seasonic za 200 PLN (o tej samej mocy napisanej na karteczce ) - ... właściwie wszystkim ... stabilnością napięć, sprawnością, temperaturą, głośnością, zabezpieczeniami ... po prostu jakością.
    Ostatnio edytowane przez Kyle ; 29-01-2009 o 09:26

  3. #23

    Domyślnie

    Zasilacz często jest jakoś traktowany po macoszemu przez użytkowników... A w sumie od niego zależy baaardzo wiele. I dlatego na nim wbrew pozorom nie można oszczędzać. Chieftec mnie osobiście nie leży. Miałem, jakoś dziwnie głośno chodził.... Chociaż napięcia były wzorcowe. Po długim namyśle od prawie roku używam Be Quiet. Co prawda 650 W ale bez odpinanych kabli. I jestem bardzo zadowolony. Polecam dlatego taki model 450 W: http://www.gral.pl/preview/be_quiet!...Ciche!_57.html . Dwóch znajomych jakiś czas temu kupiło i nie zgłaszają żadnych zastrzeżeń.
    Pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Masz rację z zasilaczem. Trzy lata temu kupiłem nowy komputer i zasilacz, który dostałem był fatalny. Za namową kolegi kupiłem Chieftec'a. Nie pamiętam jaki model (musiałbym otworzyć obudowę), ale działa bez zarzutu. Jest to model 400W i wyrabia się z 3 dyskami, PIV 3,2GHz, 2 GB Ram i dodatkowymi wentylami w obudowie. Nadszedł czas na wymianę sprzętu i znów stoję przed wyborem m.in. zasilacza. Wiem, że nie warto na nim oszczędzać.
    Pozdrawiam - Jacek
    dwie różne puszki - "staruszki" kilka jasnych szkieł, błysk, torba i dobre chęci

  5. #25

    Domyślnie

    Biorę amd 5600, zasilacz Be Quiet! płytę dobiorę na miejscu..
    dzięki za pomoc
    pozdro

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez K0L0 Zobacz posta
    Biorę amd 5600, zasilacz Be Quiet! płytę dobiorę na miejscu..
    dzięki za pomoc
    pozdro
    I jak się ta towja maszyna sprawuje w obróbce? Daj znać .
    N D3 S17-35HSM N50 F1,4 N85 F1,4 N80-200 F2,8 SB800+900

  7. #27

    Domyślnie

    dzięki za pomoc wszystkim.
    a jaka kartę wziąć geforca 9600 czy radeona 4670 1gb? bo sie wciąż zastanawiam?
    i chyba zmienię procek na AMD Black Edition AMD Athlon X2 7750 / 2.7 GHz 2mg cashe czy porostu dorzucić 400zl i wrzucić intela?
    NIKON

  8. #28

    Domyślnie AMD czy Intel

    na pewnej stronie znalazlem dwa Ciekawe zestawy..tylko ram zmieniam ewentualnie na OCZ 1066mhz 2x2gb
    1 to taki
    2 to taki

    który waszym zdaniem będzie wydajniejszy.. co polecicie do NX2, Lightrooma, CS3-4 i oczywiście gier..

    dzieki pozdrawiam
    NIKON

  9. #29

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o gry to zależy jakie. Np. do GTA4 lepiej wybrać procesor czterordzeniowy (i w nowych/przyszłych grach trzeba się liczyć z optymalizacją w kierunku 4 rdzeni).

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyle Zobacz posta
    Ja bym wolał jakiś mniej grzejący się/energooszczędny CPU np. X2 5050E (45W TDP)
    Karty zintegrowane raczej odradzam - lepiej kupić jakąś podstawową zewnętrzną a płytę bez integry.
    Z jakiego powodu odradzasz 790G? IMO to udana konstrukcja. Może do gier się nie nadaje, ale pod względem 2d nic jej nie dolega. To nie Intel 950GM A do tego cicho, zimno i żre mało W
    DLXXX etc.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •