Witam,
Przymierzam się do zakupu statywu. Sprzęt jakim dysponuję jest w stopce, mam też średni format - hasselblada.
Wstępnie zdecydowałem się na statyw manfrotto 055XPROB z głowicą 808RC4. Jeśli chodzi o nogi, to nie mam większego dylematu. Chciałbym się jednak podpytać czy warto zainteresować się jakąś inną głowicą, może kulową?
b.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami