Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Karta PCI do WiFi

    Witam,
    Możecie polecić jakąś dobrą kartę WiFi na PCI. Mam ma USB Linksys WUSB54GC i ciągle się rozłącza albo w ogóle się nie łączy. Już mnie coś trafia. Laptop z wbudowaną kartą nie ma żadnego problemu.

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam jakąś pentagrama taką zwykła i działa bez zarzutu. Sieć mam aktualnie w trybie adhoc i nic nie rozłącza.
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  3. #3

    Domyślnie

    Ja polecam każdą na PCI też się użerałem z USB a po przesiadce na PCI zero problemów. Mam najtańsze za bodajże 50 coś zł...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Mam (...) Linksys
    Normalne. Losowo, urządzenia tej firmy, i zresztą kilku innych też, łączą się i zrywają wg upodobania. Najprościej sprawdzić to puszczając coś dużego do skopiowania przez sieć.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 26-01-2009 o 12:45
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  5. #5

    Domyślnie

    Dziwne, ja mam na USb Pentagrama i mi nic nie rwie. A pod PCI to wszelakiej maści, ale chyba najlepiej tego samego producenta co router.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baqers Zobacz posta
    chyba najlepiej tego samego producenta co router.
    Niekoniecznie. Dobrej jakości karty i AP "gadają" bez zająknięcia.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar TomaszD
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    33

    Domyślnie

    TP-Link karta Wi-Fi PCI 54Mb/s TL-WN551G Kupiłem i z LB telekomunikacji działa super pełny sygnał

  8. #8

    Domyślnie

    ja też mam jakiegoś TP-Link i śmiga ale tylko pod windowsem, linux się nie włącza jak jest karta podłączona. Nie analizowałem jeszcze dlaczego.
    Pozdrawiam
    Dariusz O.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •