Close

Strona 45 z 46 PierwszyPierwszy ... 3543444546 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 454
  1. #441

    Domyślnie

    No, to jest satysfakcjonująca mnie odpowiedź. Po prostu... nie chcę od razu podpaść, dlatego pytam.

  2. #442

    Domyślnie

    poradze Ci moją metodę:
    ZAWSZE mam coś ze sobą
    jak nie piją to... będą pili

    tu piją ale... w normalny inteligentny i wyważony sposób bo jak się dowiedzielismy, to są góry i podobno tamtędy chodzą wypadki i w dodatku nie chodzą szlakami a po ludziach!! (zakładam, że ci ludzie lezec muszą by po nich chodzic :PP)
    czyli pijemy ale nie dalej niz do nieprzytomnosci :P /alf-to zart!/
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  3. #443

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Userro Zobacz posta
    No, to jest satysfakcjonująca mnie odpowiedź. Po prostu... nie chcę od razu podpaść, dlatego pytam.
    Gdybyś nie wziął to byś podpadł

  4. #444

    Domyślnie

    Okej, już was lubię.

  5. #445

    Domyślnie

    Nie mogę już edytować poprzedniego.

    Czy ktoś posiada jakiś kontakt do Joa'i? Znaczy się oczywiście taki, za którego udostępnienie nie będzie afery, bo nie mogę się z nią skontaktować przez PW, a mam bardzo pilną sprawę dotyczącą, nie inaczej, pleneru. Będę wdzięczny za jakiś możliwy odzew.

  6. #446

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    tu piją ale... w normalny, inteligentny i wyważony sposób
    czyli pijemy ale nie dalej niz do nieprzytomnosci :P /alf-to zart!/
    Czytac miedzy wierszami co Prezes pisze....

    A co do Joa'nny to jak nie napisze - to znaczy ze jest na wakacjach


  7. #447

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Userro Zobacz posta
    Nie mogę już edytować poprzedniego.

    Czy ktoś posiada jakiś kontakt do Joa'i? Znaczy się oczywiście taki, za którego udostępnienie nie będzie afery, bo nie mogę się z nią skontaktować przez PW, a mam bardzo pilną sprawę dotyczącą, nie inaczej, pleneru. Będę wdzięczny za jakiś możliwy odzew.
    Wiesz, że jest ykend? Ludziska chcą mnieć trochi prywaty Joa na pewno odpowie, jak tylko wróci.
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #448

    Domyślnie

    Melduję się
    już poodpisywane
    pozdrawiam serdecznie
    www.joannagrzelak.pl | www.spfl.pl

  9. #449

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    Wiesz, że jest ykend? Ludziska chcą mnieć trochi prywaty Joa na pewno odpowie, jak tylko wróci.
    Racja, racja. Tru, tru. Trochę zabardzo się "podpaliłem" opcją wyjazdu.

  10. #450

    Domyślnie

    UWAGA!!! INFO!!!


    PARKING - mamy zagwarantowany parking na 40 samochodów, dozorowany całodobowo, koszt 20zł/doba (płatny indywidualnie po przyjeździe).
    Parking znajduje się blisko wyciągu oraz wyjścia żółtym i czarnym szlakiem w góry.
    Na parkingu będzie ktoś z organizatorów mniej więcej od 9;00 do godziny 18;00 i będzie przyjmował bagaż do transportu. O godzinie 18;15 wyjeżdża ostatni transport bagaży - proszę więc tak zaplanować trasę aby dotrzeć na miejsce przed 18;00. Dojazd jest prosty - kierujemy się na hotel Orlinek, skręt w lewo na rondzie Biały Jar. Postaramy się pokazać to na zdjęciu.

    TRANSPORT BAGAŻY - Mamy zgodę na wjazd do KPNu, więc informuję, że będziemy mogli zabrać max po 1 torbie - ważne aby była opisana jakąś karteczką z nickiem i nazwiskiem oraz odpowiednio zabezpieczona.
    Hesja...torby z artykułami NKP poza licznikiem
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 45 z 46 PierwszyPierwszy ... 3543444546 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •